Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Nem merem használni, én lihegem ennyire túl?

Kaptam egy FaringoStop nevű torokfertőtlenítő sprayt. Azonban nem merem használni, mert olyan hatóanyaga van amit még sohasem használtam. - Elvileg a tantumverde cukorkában is az van (benzidamin-hidroklorid) de még olyat sem próbáltam...

Eléggé elijesztenek az ilyen gyógyszerek esetében a betegtájékoztatók is, félek hogy valamelyik komolyabb mellékhatás jönne ki rajtam.

febr. 22. 13:42  Privát üzenet  

A válaszok
szerintem tulliheged... kiprobalod, max nem hasznalod többet

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 22. 13:48 Privát üzenet
Akkor gargalizálj sós vízzel, az is ugyanolyan hatékony és nincs mellékhatása.

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 22. 13:48 Privát üzenet
:)) Én is ilyen vagyok :) Idegen gyógyszert/vitamint nem merek bevenni, mert félek anafilaxiás sokkot kapok :) De mivel muszáj, úgy szoktam, hogy mindig van mellettem valaki, aki tud mentőt hívni, ha bármi gond lenne. Eddig bevált! Tudom, beteg dolog, de én is parázok a súlyosabb mellékhatásoktól.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 22. 22:17 Privát üzenet
Torokfertőtlenítésre egy kis pálinka kell csak (rendes 50-60%-os házi)!

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont febr. 23. 14:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nyaki mútétem volt ideg szálat sértetek most nem birom normalisan használni a kezem be perelhetem ezért a korházat?
Valaki megmondaná, hogy ezt a port lehet más testrészre is használni és nem csak lábra?
Vércukormérésnél a szúrás helyén lehet használni lidokaint?
Milyen lázmérőt lehet análisan használni? Illetve mi a külömbség aközött amit popsiba és amit hónaljban és szájban használnak?
Lehet használni a Sudocremet napégésre? Próbáltamár valaki?
Candidásoknak lehet Szafi liszteket használni? Főlek a reform lisztekre gondolok. Kenyeret, zsemlét szeretnék sütni.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!