Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Orvoshoz kellene mennem?

kb 2 hónapja vettem észre, hogy a nyakamon egy nyirokcsomó szemmel láthatólag megduzzadt, és kb 1 hónapja a tarkómon is kitapintottam egy duzzadt nyirokcsomót. Mind a kettő kőkemény, fájdalmatlan és nem mozdítható. Az utóbbi időben pedig fáradtabbnak és gyengébbnek érzem magam, sokszor fáj a fejem és néha szédülök. Mitől lehet?

2018. febr. 23. 19:56  Privát üzenet  

A válaszok
A válasz ott van a kérdés címében.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. febr. 23. 20:03 Privát üzenet
Igen, orvoshoz kellene menned!!!

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. febr. 23. 20:07 Privát üzenet
Nézesd meg minél előbb.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. febr. 23. 23:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha diagnosztizáltak Fibroadenoma miatt új-nem, utána milyen orvoshoz kell mennem, hogy szövettant vegyenek?
El kellene mennem orvoshoz?
Szerintetek ezzel kéne orvoshoz mennem?
Szerintetek el kéne mennem orvoshoz?
Epés hányás. El kéne mennem ezzel az orvoshoz?
2 napja fáj a torkom, a fülem zúg és köhögök. Voltam orvosnál aki semmilyen kóros elváltozást nem talált annak ellenére, hogy fűzöld "nyák"ot köhögök fel. Tegnap estére...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!