Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pattanásos/aknés bőr utáni...

Pattanásos/aknés bőr utáni voros foltokra megoldás? NAGYON surgos?

Figyelt kérdés
16 múltam, és már kb. 8. Osztalyos koromtol kezdtem pattanasos lenni. Kesobb kiderult h Aknés vagyok.(csak a homlokomon) és hát elmenem az SZTK-ba es kiírtak nekem egy gyogyszert: Inerta 20mg-t. A lényeg h 4 honapig kell szednem. Mar 3 honapja szedem es most kezdek bele a 4.-be. A pattanasok szepen elmultak meg ugy kezd helyre jonni, de ha kozelrol valaki megnezi a homlokom, az latszik h tiszta voros foltos :(. Es nagyon szeretnem eltuntetni mert nagyon csunya. Mit tegyek rá, ami a leghatásosabb?

#pattanás ##akne ##acne ##vorosfolt ##homlok
2018. febr. 24. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Világos szemhéjpúdert vagy korrektort.
2018. febr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el egy hamlasztásra kozmetikushoz.
2018. febr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De mondjuk ha megkérdezed anyukádat vagy bárkit a családból aki otthon van, akkor tudni fogják.:))
2018. febr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A hámlasztás tényleg nagyon jó. Kicsit, drága, de megéri az árát. Kenegetni felesleges hámlasztó krémekkel, nekem egyik se használt.
2018. febr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Olvasd el a szepsegrecepetek nevű blogot! Rengeteg bőrápolási tanács van rajta többek között a te problémádra is. Tényleg nagyon nagyon hasznos!!
2018. márc. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!