Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem rég össze jöttem egy...

Nem rég össze jöttem egy lánnyal aki borderline-ban szenved. Szerintetek érdemes a kapcsolatot folytatni?

Figyelt kérdés
Már első talin feltűnően kedves volt és kérte, hogy aludjak nála.Felmerül a kérdés vajon mindenkivel így csinál?Bízhatok benne?Van jövője?Vannak pici furcsaságok de kiküszöbölhető.Nyilvánosan mint ha nem lenne olyan kedves velem mint mikor ketten vagyunk.Ja és számomra elég gyors a tempó ami most megy.Már közös jövő meg ilyenek.1 hónapja ismerem.

2018. febr. 28. 17:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem a fèlrelèpès a legnagyobb gond ebben a ,,kapcsolatban" Azt hiszem, neked kisebbsègi komplexusod van. Csak azzal vagy elfoglalva, nehogy megcsaljon. Pedig ez lenne a legkisebb gond. Kiszámíthatatlanok az ebben a betegsègben szenvedők. Felejtsd el a csajt! Minèl hamarabb! Csak bajod lehet ebből a kapcsolatból.
2018. márc. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
84%

Úgy semmiképpen ne maradj szerintem vele, ha nem kezeli a betegségét, nem szed gyógyszert. Ha szed és kezelik, abban az esetben érdemes lenne megpróbálnod.

Sok rosszat hallani a borderline-osokról, nem is alaptalanul, mert ez az egyik legnehezebben kezelhető mentális betegség. Nekem csak olyan sráccal volt dolgom, aki erősen borderline-gyanús volt. Nem tudtam vele kijönni, pár hónap után megszakítottam vele minden kapcsolatot.

Mindenesetre ha szimpatikus a leányzó, adj neki egy esélyt. Viszont egy tanácsot adnék: ha észreveszed, hogy manipulálni próbál, érzelmileg zsarol, kezd a fejedre nőni, agresszív, etc., akkor menekülj tőle. A borderline-okra jellemző ez a viselkedés, persze aztán eljátsszák a hattyú halálát, és elhitetik veled, hogy megbánták, hogy változni fognak, satöbbi. Nos, nem fognak. Idáig ne jussatok el. Sok sikert, majd írj, mi a helyzet. :)

2018. márc. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
:(
2018. márc. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
63%

En borderlinban szenvedek es azt mondanam, hogy menekulj.

A “tiszta” pillanataimban tudom, hogy elkene hagynom a baratom, mert sokkal jobb lenne neki ugy, de megis aztan fenyegetozok hogy megolom magam miutan szakitok.

Meg amit fentebb irtak, manipulacio, aggresszivitas, stb..

Nem konnyu egy ilyen szemellyel az elet, mi akkor kezdtuk a kapcsolatot amikor meg csak enyhe tunetek voltak es nem diagnosztizaltak.

20/L

2018. márc. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!