Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mitől lehet? (mellrák)

Ez mitől lehet? (mellrák)

Figyelt kérdés
Egy hete voltam mammográfiai és ultrahangos vizsgálaton, ahol sajnos találtak két daganatot a mellemben, ami az orvos szerint nagyon úgy néz ki hogy rosszindulatú. Azelőtt nem fájt a mellem, nem látszott rajta semmi, viszont az uh-n olyan erősen vizsgálták a csomókat hogy azóta azon a részen igencsak érzékeny és olyan mintha az egész mellem megdagadt volna. Ez mitől lehet? Holnap megyek biopsziára és nagyon rettegek :(

2018. febr. 28. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom megtörték kicsit a melled.Nekemmis uh sokràn mindig fàj.Te vetted észre a csomót,vagy kiszűrjék?Bízzunk benne hogy idöben kiveszik.
2018. febr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mennyi idős vagy?
2018. febr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne félj a biopsziától, ez egy nagyon fontos vizsgálat, és adnak előtte Lidocaint.

Vagy már túl is vagy rajta? Mit mondtak, mikorra lesz meg az eredménye?

Hány éves vagy? Melyik városban laksz?


Az UH-s erős nyomogatás miatti érzékenység el fog múlni, sajnos ennyi kellemetlenséget vállalni kell a pontos kivizsgálás és a diagnózis érdekében.

Vannak ennél sokkal kellemetlenebb vizsgálatok.

Vannak mellrákosokat segítő betegcsoportok, ahol nagyon sok kérdésre választ tudsz kapni, ha érdekel, írj.

2018. márc. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Tudom hogy elég későn válaszolok, de a héten kaptam csak meg a biopszia eredményét, ami sajnos rosszindulatú lett :( írok Neked privátban, érdekelne a csoport
2018. márc. 28. 18:20
 5/5 sarajanine válasza:

A mellrák olyan rák, amely a mellek sejtjeiben keletkezik.


A bőrrák után a mellrák a leggyakoribb daganatos megbetegedés az Egyesült Államokban. A mellrák előfordulhat férfiakban és nőkben is, de sokkal gyakoribb a nőknél.


Az emlőrák tudatosságának és a kutatás finanszírozásának jelentős támogatása elősegítette az emlőrák diagnózisának és kezelésének előrehaladását. A mellrák túlélési aránya nőtt, és a betegséghez kapcsolódó halálozások száma folyamatosan csökken, elsősorban olyan tényezők miatt, mint a korábbi felismerés, a személyre szabott új megközelítés a kezeléshez és a betegség jobb megértése.


kezeli a mellrák gyógyszereit?

[link]

2018. ápr. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!