Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rózsaszín orrváladék?

Rózsaszín orrváladék?

Figyelt kérdés

Már múlt hét péntek óta tüszős mandulagyulladásom van, de félre lettem kezelve szóval csak ma jutottam hozzá a megfelelő gyógyszerhez.


Tegnap egész este szörnyű orrdugulasom volt és semmi orrspray/csöpp nem volt itthon, viszont majd megfulladtam, szóval sokat erőltettem a fujást és elég erősen. Nem volt semmi, de most, kb fel órája erősen rózsaszín lett a váladék. Ami fura, mert ma már nem erőltettem abszolút és épp alvásból ébredtem fel, amikor kifújtam és nem erősen fújtam.


Kb 3-szor fújtam orrot, gyengéden, de mégis rózsaszín volt, azóta nem is merek, pedig kéne. :( Veszélyes lehet ez?


2018. febr. 28. 18:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Meg van sérülve az orrnyálkahártya, emiatt enyhén vérzik, azért rózsaszínes. Valószínűleg ki is van száradva a nyálkahártyád.

Mindenképpen szerezz be orrspray-t. Vegyél tengervizes orrspray-t is, először azzal fújj be, hagyd kicsit hatni, aztán fújj be pl. Nasivin orrspray-vel.

2018. febr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!