Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ti mennyi idő alatt gyógyultat...

Ti mennyi idő alatt gyógyultatok ki a hörghurutból és hogyan vészeltétek át?

Figyelt kérdés
Nálam már 6 napja tart és olyan csunyán köhögök, hogy néha hányinger is társul a köhögéshez, ezidő alatt alig van étvágyam és csak a sós kekszet, ropit és perecet tudom megenni. Ez meddig tarthat még?

2018. márc. 3. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Éppen most estem át rajta. Nálam 3 hétig tartott, de néha még most is köhögök.
2018. márc. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3 hete tart a hurutos köhögésem, valamivel jobb, de még nem múlt el teljesen.
2018. márc. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem sűrűn szokott lenni, de lekopogom, hogy utoljára tavaly karácsonykor volt. 2,5 hétig tartott az egész, mivel 1 hét szenvedés után elkezdtem egy antibiotikumot. Kicsit még a gyógyulás után is köhögtem, de addigra már nem volt lázam, és tudtam dolgozni.
2018. márc. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bubachangh ***** válasza:
Nekem is lassan 3 hete, volt pár nap amikor nem is köhögtem, ma meg újra... :( Nektek is szokott hallhatóan furcsa, hörgő hangok jönni a mellkasotokból?
2018. márc. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem szokott szorcsogni a mellkasom, foleg legcsohurutnal, ha kifele fujtam a levegot, raadasul folyton fulladtam (na az nagyon rossz volt). A legcso vagy horghuruttal az a legnagyobb baj, hogy ha nem kezelik tudogyulladas is lehet belole, es az sem tul kellemes.


En azt javaslom, hogy ez mindenkepp meger egy orvost (ha lehet tudogyogyaszat/pulmonologia), de csak az eltelt ido miatt.

Antibiotikumot kaptal ra? Milyen színű a köpeted, es mennyire sűrű? Lázad van vagy volt? Mellkasi vagy hátfajdalom?

2018. márc. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt olvastam neten hogy 18 nap körül gyógyul.

Èn most vagyok benne, 3 hete tart és még csak elkezdett hurutossà vàlni a köhögésem, jön fel a rengeteg vàladék ...fujj. Nagyon szar.

Sima megfàzàsnak indult, az első 10 nap utàn màr alig alig köhögtem de nem múlt el teljesen, majd kezdődött újra torokfàjàs, takony, a köhögés egyre durvàbb lett, konkrétan a kanapén ülve alszom màr amennyit tudok mert 2-4 percenként köhögök, arra meg felébredek :( Szóval piszok fàradt is vagyok màr. Amennyit tudok ülve alszom mert fekve jobban fulladok, ràadàsul 6 napja a hetek óta tartó köhögéstől 2 oldali durva izomlàzam van a bordàimnàl főleg és màr minden mozdulat iszonyatosan fàj, a köhögés meg felér emiatt egy kínzàssal. De úgy érzem kicsit màr kezd felszakadozni lassan aminek kell. Remélem 1-2 hét és jól leszek. Nem volt kellemes így ez az időszak. Még ünnepek előtt lettem beteg, ( megfàzàs) karàcsonyt szilvesztert végigszenvedtem azzal, majd az új évben meg ez a szar hörghurut ami a fàjdalmaim miatt az izmokban milliószor rosszabb.

2019. jan. 11. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!