Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ginko bilobától volt valaki...

Ginko bilobától volt valaki rosszul?

Figyelt kérdés
Nyugtató mellett szedem, pánikbetegségem van, elvileg ez szorongásoldó, és keringésjavító,mivel fülzúgásom van, és mindent elfelejtek.Egyenlőre, mintha még szétszórtabb lennék 3 napja szedem. Napi 2-t. De 3-t kéne szedni talán majd lassacskán. A fejem első 2.nap majd széthasadt tőle, 3 nap szédültem, meg fáradt lettem tőle. Ez csak átmenteti? Hozzá kell szokni? Sok volt a napi 2 egyszerre?

2018. márc. 3. 13:46
 1/2 A kérdező kommentje:
Agyi vérkeringés javítására lenne jó, ha megszűnne a fülzúgás, de ez a pániktól is zúghat. Ja meg hidegek a kezeim lábaim, meg zsibbadnak is néha.
2018. márc. 3. 13:49
 2/2 anonim ***** válasza:

Én most szedtem be 60 szem kapszulát, (30 nap) Bilobil Intense-et,félidőben már jobban csengett a fülem, de még el kezdett zúgni is, ami azelőtt nem volt,de nem használt semmit!(sőt reggelente még szédültem is, az utolsó napokban)

Az természetes, hogy nyomja fölfelé az agyba a vért, ezt hallani, érezni, mintha szét robbanna a fejünk, (de nekem most ettől nem volt, valamikor a Gingko Biloba-tól)

2018. márc. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!