Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Betegség, vírus ami lassan 1...

Betegség, vírus ami lassan 1 hónapja tart?

Figyelt kérdés
Február 6.-án este erős hasfájás kezdődött láz és hányás nélkül. Később elmúlt. Másnap reggel ugyanez várt. Azóta nagyon kevés étvágyam van, időnként enyhe hányinger, hasfájás kerület láz nélkül. Az orvosok aztmondtak majd elmúlik, elmúlik és ennyi.Mi lehet a bajom? Vírus? Mai napig is alig eszem, fáj a hasam időszakosan.

2018. márc. 3. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Gasztroenterológusnál jártál?
2018. márc. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

ilyen sokáig nem tart a vírus


menj el egy magánorvoshoz vagy esetleg természetgyógyászt is megnézhetsz mert akár allergia is lehet

2018. márc. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Gasztroenterologustol nagyon félek, hogy lenyeletnek egy csövet?!
2018. márc. 3. 17:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha "le is nyeletnek csövet" akár alulról, akár felülről bódításban megy. Jó esetben semmit nem érzel belőle.
2018. márc. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem azzal kezdik, hogy lenyeletnek egy csövet. Először megvizsgál, kikérdez. Időpont kell a gyomortükrözésre (ha szükségesnek tartja), nem azonnal megy minden, lesz időd végiggondolni. Az is lehet, hogy az első vizsgálatnál rájön, mi bajod van, minden különösebb beavatkozás nélkül.
2018. márc. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy virusfertozes lefolyasa a legrosszabb esetben is egy het, igy az kizarhato. Ez a tunetek alapjan egy etelallergi lehet. Vegig kell menni az etrenden, az orvos is ezt fogja legeloszor tenni. Volt-e a kozelmultban etrend valtozas vagy esetleg antibiotikum kura?
2018. márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sajnos én is már az ételallergiára gondolok. Egyes ételektől semmi bajom nincs, mástól erős haspuffadás hasfájás jelentkezik. De gyanitok bizonyos tartósítószer allergiara is.

Antibiotikumokat nem szedtem még.

2018. márc. 3. 21:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez volt, elmentem gasztroenterológiára, ott kicsit beszélgettem az orvossal, kaptam időpontot egy hónappal későbbre. Mikor visszamentem vettek egy kis vért és csináltak hidrogén kilégzési tesztet. Így derült ki hogy laktózérzékeny vagyok.

Szerintem menj el gasztroenterológiára ha nem javul a helyzet.

2018. márc. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. márc. 4. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!