Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megfogok halni? -Veszett macska

Megfogok halni? -Veszett macska

Figyelt kérdés

A barátnőmmel sétáltunk és a nyomunkba eredt egy kölyök macska.Mikor észre vettük megálltunk és odajött hozzánk. Látszott rajta, hogy kóbor macska nagyon ápolatlan volt folyton vakaródzott valószínű, hogy bolhás és a nyakán volt egy véres seb. A macska a barátnőm lábához dörgölőzött, de nagyon vadul úgy gondolom ez is a veszettség jele a barátom nagyon szereti a macskákat így nem bírta ki megsimogatta a macskát. Utána hozzám kezdett dörgölőzni én is megsimogattam, de csak egyszer. Utána jutott eszembe, hogy mi van, ha veszett? Egyébként mielőtt valaki azt mondná kamu kérdés, bizonyítékul itt a kép: [link]

Féltem magam és a barátomat.



2018. márc. 5. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy veszett szegény macsek :)


Amúgy ha nem harapott meg titeket, nem került sebbe a macska nyála, akkor nincs mitől félnetek.

2018. márc. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Megkarmolt, megharapott? Ha nem, akkor esélye sincs annak, hogy veszett legyél. (Mellesleg a veszettségnek igen észrevehető jelei vannak (habzó,nyálas pofa stbstb) ez a cica max bolhás, esetleg férges.

Ha kezetmostatok utána, nem hinném, hogy bármelyikőtöknek is baja esne.

2018. márc. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat!
2018. márc. 5. 19:25
 4/4 anonim ***** válasza:
de cuki (a barátnőd)
2018. márc. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!