Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fehér széklet hasfájás hasmené...

Fehér széklet hasfájás hasmenés. Ez minek a tünetei?

Figyelt kérdés
9 nappal ezelött elkezdett fájni a hasam es fehér székletem van még most is de csak a 5. Napon jelentkezett hasmenés es a hasfájás elmult. Nincs alergiám legalábbis nem tudok rola. Pont a hasfájás elötti napon ittam egy latte kávét tejel ami elég rossz izű volt a felét megittam mert nem tudtam eldönteni hogy a latte ilyen vagy a tej romlott nem biztos hogy romlott volt de ha az akkor tehetett velem valamit? Okozhatta a tüneteimet? Ha nem akkor mi lehet.

2018. márc. 5. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Eléggé sok minden okozhatja, lehet lisztérzékenységtől kezdve betegségik (májzsugoródás) ez általában az alkoholistákat érinti tehát nem hinném hogy rád ez veszélyt jelentene, de nem akarlak ijesztegetni, azért is mondtam ezeket hogy menj el orvoshoz

csináltat egy széklettesztett vagy még lehet azt sem

kérd meg mindenféleképpen hogy a hasadat tapogassa át, ha magától nem csinálná

2018. márc. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
14/f vagyok nem vagyok alkoholista. Holnap elmegyek orvoshoz
2018. márc. 5. 21:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Fehér széklet?


Orvos, azonnal!

2018. márc. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!