Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az aranyér mennyire veszélyes?

B0ss kérdése:

Az aranyér mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, 2-3 hete (valószínűleg) borsó nagyságnál elvileg nagyobb aranyerem van, először nem féltem annyira és nem is kezelem, de most elkezdtem félni, mert sokfélét olvastam, mennyire lehet veszélyes? Elég rá kenőcsöt venni? (Igen, tudom, hogy nem múlik el teljesen, csak visszahúzódik.)

2018. márc. 7. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Az étrendeden változtass, ha tudsz. Sok zöldség, gyümölcs, rostos kaja Igyál sok folyadékot hozzá.
2018. márc. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Reparon kenőcsöt, vagy kúpot vegyél a patikában, és Detralex, vagy hasonló összetételű vénaerősítő tablettát. Ezektől el fog múlni.
2018. márc. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Reparon gyógyszer és kúp. Meg van mentolos aranyér kenőcs az nagyon jó. Nem kell rettegni tőle. Nekem is előjött tavaj. Nagyon szenvedtem. Elmúlt. Néha előjön kétévente talán. Tavaj nagyon fájt egyébként nem szokott vészes lenni. Ha állandóan kint lesz ás folyamatos lesz a szenvedés akkor kell kezdeni veée valamot. Műtét hagyományos vagy lézeres.
2018. márc. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!