Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Érdemes ezzel orvoshoz menni?

Érdemes ezzel orvoshoz menni?

Figyelt kérdés

Pár hónapja kezdődött egy elég szresszes időszak az életemben, állandó tünetté vált a hányinger, szédülés, folyamatos fáradtság és rossz közérzet. Amikor 1-2 hétig folyamatosan éreztem a hányingert orvoshoz akartam menni, de mivel semmi komolyabb panaszom nem volt halogattam a dolgot. Mostanában új tünetként fellépett a nehézlégzés, néha napközben is, de főleg elalvás előtt jelentkezik, olyan mintha nem jutna elég levegő a tüdőmbe. Már az alvásba is bezavart, ezen a héten kétszer keltem fel arra hogy nehezen veszem a levegőt, relaxációs technikákkal próbáltam lenyugtatni a légzésemet de akkor is szapora volt a pulzusommal együtt.

Ez meg a másik, eddig is mindig 80-90 között volt a pulzusom ami még normális is, de pár hónapja stabilan beállt 90 és 100 közé, most pedig már reggelente is arra kelek hogy 100-105 körül van nyugalmi állapotban kelés után.

Ez jelezhet komolyabb bajt vagy az orvos is csak annyit tud rá mondani hogy pszichés eredetű és többet kellene pihennem?



2018. márc. 8. 07:07
 1/3 anonim válasza:
80-90 közötti pulzus nem normális. Menj orvoshoz!!!
2018. márc. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek tipikus stresszes, szorongásos tünetek. Rövid távon nem okoznak komolyabb gondot, de hosszú távon igen. El lehet menni vele orvoshoz, nyugtatót fog javasolni.
2018. márc. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes, menj el a háziorvoshoz, ő majd ad beutalót vizsgálatokra.
2018. márc. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!