Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha egy kisgyerek nehezen vagy...

Ha egy kisgyerek nehezen vagy egyáltalán nem tud megtanulni biciklizni az utalhat-e valamilyen betegségre?

Figyelt kérdés
2018. márc. 9. 04:48
 1/5 anonim ***** válasza:
próbálj egyensúlyfejlesztő gyakorlatokat, tornát csinálni vele, hátha az segít a biciklizésben is majd.
2018. márc. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom 7 évesen tanult meg biciklizni.

Mint utólag kiderült, hogy félt de nem merte elmondani és ez volt az oka hogy ilyen későn tanulta meg.

Mindig fogtam hátul a bicajt neki, és elengedtem úgy hogy nem vette észre.

Elmondtam neki hogy nem is fogtam, egyedül bicajozott, hát nagy volt az öröm.

Ha nem ez a probléma, akkor érdemes lenne mozgásfejlesztésre járatni.

Az én lányomnak az olvasással volt problémája és a vonalon belüli színezéssel.

Az iskolán belül volt fejlesztése, és mostanra megy neki mindkettő.

2018. márc. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valaki tudna válaszolni a kérdésemre? Köszönöm.
2018. márc. 10. 22:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Meglett válaszolva.

Ha valamilyen szervi oka lenne, akkor járni sem tudna.

El kell vinni mozgásfejlesztésre!

Attól mert nehezen tanul meg biciklizni nincs semmi baja.

Ha ez a válasz sem megfelelő, akkor vidd el orvoshoz, nem is értem mit vársz itt tőlünk.

Ha az én gyerekemnek valami baja van szerintem, akkor elviszem orvoshoz, nem itt írok ki kérdést.

2018. márc. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Senki ne haragudjon meg. Feltettem egy egyszerű kérdést ketten írtak rá valamit, de választ nem kaptam a kérdésemre ugyanis olyan dolgokra válaszoltak amit én nem kérdeztem.

Tudom, hogy jót akartak ezzel semmi gondom nincs.

Én nem írtam ide, hogy a saját gyerekem nem tud megtanulni biciklizni mint ahogy nem is ez a helyzet. Arra sem kértem tanácsot, hogy hogyan és hol lehet fejleszteni a gyereket ha nem tud megtanulni biciklizni.

A harmadik alkalommal sikerült egy választ kapnom ami kb. így hangzott:

Attól, hogy nehezen tanul meg egy gyerek biciklizni még nem jelenti azt, hogy valamilyen betegsége lenne.

Kérek mindenkit akit érint, ha kérdeznek valamit tőled, tőletek akkor arra válaszoljatok amit kérdeznek. Ne a kérdés alapján feltételezz egy szituációt és azt próbáld megoldani mert ha a gyerekem nem tudna megtanulni biciklizni akkor azt kérdezném, hogy hogyan lehet könnyen megtanítani biciklizni valakit.

2018. márc. 12. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!