Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Változtatja a vérnyomást a...

Változtatja a vérnyomást a betegség?

Figyelt kérdés
Ha például megfázok vagy influenzás vagyok, akkor miért érzem úgy, hogy ha felállok és leülök, mozgok és leülök, stb, akkor a szokásosnál mintha jobban nagyobb vagy kevesebb lenne a vérnyomásom, illetve fehér vagy fekete pontokat látok (nyugalmi helyzetben nem)? A betegségek ennyire változtathatják a vérnyomást? Lehet ennek köze az "alacsony terhelhetőség" tünethez? Egyáltalán ez a vérnyomás változás tünete?

#betegség #folt #fehér #fekete #vérnyomás #megfázás #influenza #kimerültség #általános betegségek #alacsony terhelhetőség
2018. márc. 9. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a pulzusom gyorsul fel ha beteg vagyok, főleg láz esetén.
2018. márc. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen változtatja. Van akinek leesik van akinek felmegy tőle. A pulzus is fel szokott menni. Ez normális nem kell megijedni.
2018. márc. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!