Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt más is rajtam kívül,...

Van itt más is rajtam kívül, aki egyszerre vizelet és székrekedéssel is küzd?

Figyelt kérdés
Az a problémám már évek óta, hogy soha nem ürül ki rendesen a székletem, akkor sem, ha normál vagy lágyabb állagú. Sok folyadékot iszom, mozgok és rostot is fogyasztok. A vizeletemmel is ugyanez van, úgy érzem, hogy sosem ürül ki rendesen a hólyag és gyakran is kell mennem pisilni. Ráadásul sokszor nehezen indul meg és nyomni is kell hasizomból, hogy jöjjön, mert különben megáll ha nem erőlködöm. Már nagyon el vagyok keseredve, mert voltam már többször urológiai, nőgyógyászati, gasztroenterológiai vizsgálaton sőt még neurológiára is elküldtek, de minden negatív. Ha valaki hasonló problémával küzd vagy küzdött és kiderült mitől van ez az állapot, kérem írjon

2018. márc. 11. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Pszichiátria
2018. márc. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt miből gondolod? Neked is volt ilyen problémád? De úgy gondolom, hogy akkor sokat idegeskednék ha ilyen jellegű probléma lenne nem?
2018. márc. 14. 20:22
 3/10 A kérdező kommentje:
Meg írtak már fel nekem szorongásgátlót is, de ez sem használt semmit. Szóval úgy gondolom, hogy nem ilyen jellegű a probléma.
2018. márc. 14. 20:25
 4/10 anonim ***** válasza:

Velem csak akkor van hasonló, ha pl nem otthon megyek el wc-re. Hiába érzem, hogy nagyon kell, nem indul meg, csak ha rányomok.

Szorulásom már ettől függetlenül, itthon is volt. Nagy nehezen "megszülök" egy kis bogyót és érzem, hogy lenne még, de ahogy abbahagyom a nyomást, érzem, ahogy vissza fölcsúszik. Nagyon rossz érzés... De szerencsére más tünetem nincs, úgyhogy nem szedek rá semmit. Általában egy-két napon belül jön egy nagyobb adag.

2018. márc. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért menj pszuchiátriára, mert beképzelsz magadnak egy nem létező dolgot!
2018. márc. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az ilyen dolgokat hogy lehetne beképzelni? KB fél óránként érzem a vizelési ingert ha csak beképzelném akkor szerintem nem jönne semmi, de jön..
2018. márc. 24. 07:12
 7/10 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Bocsi de ilyet nem szoktam
2018. ápr. 13. 07:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor szenvedjél tovább! Ha egyéb kérdésed van írhatsz privátban is.
2018. ápr. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Írtam privátban
2018. ápr. 27. 05:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!