Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy apám lebolondoz, meg nem enged el orvoshoz 20 évesen, mert nem hiányozhatok az iskolából?

Figyelt kérdés

Hiàba mondtam, hogy lázas vagyok, rosszul vagyok. Nem engedte meg. Mert az öcsém betegebben is bemegy, kettőt köhögött. Ja persze, én hánytam és volt 40 fokos lázam. Kitalálta, amikor mondtam neki, hogy hányok, hogy nem tudom mit beszélek, meg ràm rpntott, hogy altató kellene nekem.

Vesebetegségem volt, már ájulással, homályos látással, de lábon kihordatta amíg bírtam.

Meg is ver, ha nem az van, amit ő akar.


2018. márc. 11. 15:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%
És elregélnéd miért nem jelentetted már fel felnőtt ember létedre?
2018. márc. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Ha még nem tudsz elköltözni egy ideig, tényleg jelentsd fel. Felnőttként oda mész, ahova akarsz, ilyen betegen meg pláne el kell menni orvoshoz.
2018. márc. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Iskolában tanárnak mondd el

Nincs egy baratnod akinél gyogyulhatsz?

2018. márc. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Erre állandóan ugrik, ölni tudna, ha beteg vagyok, semmi sem győzi meg. Mindent csak nehogy hiányozzak. Fejébe vette, hogy amíg csak levegőt venni tudok, menni kell iskolába.

Nem tudok elmenni, jó, meg sem próbáltam...

Mindig megússza, aztán röhög a markába és tovább fenyeget. Ilyen az élet.

Ha feljelentem se viszik el? Aztán ki tudja mot kapnék érte?

Aztán tovább fenyegetne...

2018. márc. 11. 15:58
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

Én a helyedben tele beszelnem a fejet, hogy hallottad egy baratnodtol, akit nagyon irigyelsz, hogy a kollégium mennyit segít a tanulásban és ott mekkora szigor van... mondj neki valamit amire ugrik

És menekülj el egy koliba

2018. márc. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem enged el?!?!?!?


Egyszerüen elmégy engedély nélkül! NEm hiszem, hogy nem teheted ki a lábad a lakásból!


Reggel elindulsz és az orvoshoz mégy - ennyi!!!!

2018. márc. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nem tehetem ki. Reggel elindultam, de ordítozni kezdett majd beültetett az autóba és bevitt, majd megvárt.

Jobban jártam volna, ha soha nem mondomeg hogy beteg vagyok....

2018. márc. 11. 16:35
 8/18 anonim ***** válasza:
94%

Ne haragudj, de ha ennyire életképtelen vagy, akkor ne csodálkozz!


Reggel bevisz az iskolába, a szünetben elsétálsz az orvoshoz és meg van oldva. Azt kizártnak tartom, hoyg egész nap az iskola elött áll - mert csak doglozik is valamit!

2018. márc. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Mivel más város is, ott volt végig a parkolóban, nem vicc.

Amúgy nyugdíjas, azóta ér rá az ellenőrzésemmel jobban foglalkozni...

2018. márc. 11. 16:59
 10/18 anonim ***** válasza:
95%

Szóval azt mondod, hogy apád ott várt rád 7-8 órát a parkolóban, mert csak?


Most ez a kérdés vagy kamu, mert ilyen nincs, de ha mégis akkor pedig egyrészt költözöl de titokban, másrészt pedig... (lehet távolságtartási végzést kérni a saját apád ellen? mert nem tudom)


De ez nagyon durva, ha 8 órát képes rád a parkolóban várni.

2018. márc. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!