Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Le fog állni a szívem? Naponta...

Le fog állni a szívem? Naponta többször szédülök mostanában és olyan rossz előérzetem van. Többi lent 14/l

Figyelt kérdés

Nagyon pánikolós típus vagyok. Most van egy sulis műsor amiben szerepelek és nagyon meleg ruhába vagyunk fent a színpadon, ahol szintén nagyon meleg van és többször is megszédültem már akkor és majdnem leestem a színpadról. Meg ilyenkor is, és mostanába egyre többször félrever a szívem. Meg néha zörög vagy kattog, vagy nem is tudom pontosan mit csinál. És mostanában elég gyengének, fáradtan érzem magam, este viszont nem tudok aludni, mert attól félek álmomban meghalok.

Ezek mellett pedig olyan furcsa gyengeséget érzek a szívemnél, már akkor is gyorsabban kezd verni és nagyon nagyokat, ha csak megfordulok vagy felülök az ágyamban.

Régebben elég stresszes voltam, de most már nem igazán foglalkozon ilyen dolgokkal. Jelenleg olyan mintha nem is én lennék én, idegen testben lennék és lehetetlen tartom, hogy a holnapi délután megtörténjen, nem tudom elképzelni. Ja és néha amikor beszélek vagy megerőletetem magam a fejem is elkezd lüketeni.

Voltam kb 1-2 hónapja ájulás miatt kardiológiai kivizsgáláson. Nem találtak semmit.

Mi lehet ez?

14/l



2018. márc. 13. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Rája kerestem a zinterneten a tüneteidre, valószínüleg agyrákod van.
2018. márc. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok vizet igyál, sósat egyél eleget, akkor nem fog kattogni a szíved és sportolj. :)
2018. márc. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Eszel rendesen? Iszol rendesen? Szoktál mozogni?
2018. márc. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az életkoroddal és a hormonális változásokkal kapcsolatos tüneteket érzed. Ha megfelelő a vörösvérsejt számod és vashiányod sincs, akkor ne aggódj. Túlöltözés nem egészséges és az egy helyben állás rontja a testben a vér eloszlását.
2018. márc. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez pánikroham. Nyugi,nem lesz bajod. De tudom,könnyű mondani. Neked kell tudatosítanod magadban,hogy ezt saját magadnak csinálod. Bepánikoltatod magad. A legrosszabb,ami történhet,hogy a meleg ruha miatt megszédülsz. Ennyi. Nem fog leállni a szíved,nyugi. Nem lesz semmi baj.
2018. márc. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A vérnyomásodtól kellene kezdeni.

A szíved csak 90 éves korod után fog leállni. Addig ez csak idegi tünet és ilyenkor 5 percen át mélylélegzést kell csinálnod. Lásd a jógalégzést, zen légzést, Butyejkó légzést. Nézd meg a YT-n.

2018. márc. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!