Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A pánikbetegségnél kinek...

A pánikbetegségnél kinek milyen tünete szokott lenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Pánikbeteg vagyok 19 éves korom óta, most 23 éves vagyok. Párommal albérletbe jöttünk hogy közelebb legyünk a munkahelyünkhöz csak ugye létszám leépítés volt és repültünk. most az albérlet kifizetése miatt elég feszűlt vagyok bár szerencsére van másik munkahely. Ma volt egy pánikom 2-3 óra hosszás mint általában olyankor a bal karom fáj. Olyan érzés mintha az izom fájna a közérzetem rossz. Mintha senki nem szeretne nem lenne melletem, de a családom mindig mindenbe segít. szédülök olyan érzés mintha össze esnék és a mentő elvinne de hálistennek nem volt még komolyabb baj. ja meg állandóan azt érzem hogy pimpilni kell (5 percenként) :D. Ma hidegfrontot mondanak. Esetleg az is befolyásolhatja hogy elő jon a pánik nekek mikor szürkeség van és esik az eső általában mindig elő jön meg este 6-7 óra fele? Ha bárki tud nekem segíteni hogy mitöl lehet? És bárkinek ilyen problémája van kérem írjátok le. Lehet e mérsékelni kicsit a pánikot az írjon mert már unom hogy 4 éve mindig olyan vagyok mint egy gyogyós ha előjön és olyankor ha szégyen ha nem félek hogy kipurcanok. Elnézést a pontatlanságért meg a fogalmazásért de telefonrol vagyok. :) előre is köszönöm a válaszokat.

2018. márc. 13. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én remegni szoktam meg szédülni, időnként halálfélelmem is van meg a gyomrom is felfordul, felmegy a pulzusom és ömlik rólam a víz. Nekem már 15 éve van.....vannak jobb meg rosszabb időszakok. Néha tümetet váltok. Eleinte csak a.gyomrom fordult fel és folyt rólam a víz. Aztán jött a.szédülős halálfelelmes változat. Ha a kettő együtt.van az az igazi. Ja mostanában a tüdőmmel voltak gondok....gondolom nemsokára a.fulladásos változatban is lesz részem. Úgy lehet mérsékelni, hogy nem gondolsz rá. Minél többet gondolsz rá és minél jobban félsz tőle annál jobban generálod.
2018. márc. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És netán szokott olyat érezni hogy mintha szurva a válla vagy a szive közelében? Meg az is igaz hogy ezt csak beképzeljuk hogy szur? Meg ha szabad megkérdeznem milyen gyakran jön elő? Mert én ha idegeskedem általában magamba tartom és előjön. Meg akkor is ha szürkeség van kint és olyan nyomott idő van.
2018. márc. 15. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Izzadok,mint egy disznó,de közben a hideg ráz. A szívem gyorsabban lüktet. Légszomj,szédülés,zavarodottság.
2018. márc. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A legmocskosabb betegség. Most is az van nekem de még sak kicsit faj a vallam meg a szivemnél ritkan beleszur. Ilyenkor meg probalom lekotni magam
2018. márc. 15. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!