Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bütyök műtéttel kapcsolatban...

Bütyök műtéttel kapcsolatban kérdezem, aki már túl esett rajta, hogy nagy műtét-e, érdemes-e belevágni, mennyi idő a felgyógyulás?

Figyelt kérdés
Sajnos egy csípőműtéten már túl vagyok, és a youtube-on megnéztem a bütyökről is videót, és még szörnyűbbnek látom, mint a csípőt, pedig az is nagy műtét.

2018. márc. 15. 21:57
 1/2 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy használok már éjszaka bütyök sínt, nappal szilikonos ujjválasztót, tornáztatom a lábfejem, de már semmi nem segít. Elvan lapulva a lábfejem, a lábujjam befelé hajlik, és a bütyöktől csak széles cipőt tudok hordani.Nem értem az egész betegséget, mert sokan viselnek akár egész nap magassarkút, még sincs ilyen bajuk. El vagyok átkozva. Csípő, bütyök, mi jön még.
2018. márc. 15. 22:03
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha befolyásolja az életviteled, akkor mindenképp érdemes. Ha jól tudom gerincérzéstelenítéses műtét
2018. márc. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!