Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mandula műtét után ég a...

Mandula műtét után ég a torkom. Miért?

Figyelt kérdés
2018.03.06-án szedték ki a mandulám mert nagyon nagyon nagyok voltak és tüszös mandulagyulladásom volt évekig.. 2018.03.14-én voltam kontrollon és nem volt semmi bajom. Ma vagyok 10 napos és tegnap meg ma ég a torkom meg a gégém is ugy érzem,egyre sűrűben van ez az egő érzés. Mitől? Mennyek vele orvoshoz vagy oda ahol műtöttek?

2018. márc. 16. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Mandula műtét után szokott fájni a legjobban ilyen 7. napon. Ezek szerint neked elcsúszott. Ne aggódj!
2018. márc. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szövetek most épülnek ki és húzódnak . Sok lédús nyers gyümölcs sok víz tea segít .
2018. márc. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem a mandulaműtét hetén kegyetlen fájdalmak voltak enni nem tudtam fájt a fülem is az orromba egy nagy dagadás lett és ha kifujom vérzik.. A lepedék is le esett már. Több mint egy doboz fájdalom csillapító ment el azon héten. 7 napig fájt és a 8.nap reggelén tudtam normálisan enni és azóta nem szedek fájdalom csillapítót. De most nem tudom hogy a szilárd étel miatt ég vagy más miatt. Mert eddig semmi nem volt csak tegnap meg ma és ma 10 napos a műtét.

Ja és érzéstelenítéses volt amin az érzéstelenítő nem használt. 16/l

2018. márc. 16. 18:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez még a friss seb miatt van. Két hónapig is fájdogálhat. Pépeset egyél, és olyat ami nem irritálja a torkod. Kamilla teát is kortyolgathatsz kis kortyokban.
2018. márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát napi 2-3 liter teát kell igyak csak nagyon zavaró ez az érzés
2018. márc. 16. 20:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Kamilla tea tönkreteszi a nyálkahártyát ne azt igyál!
2018. márc. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!