Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az normális ha 19 évesen két...

Az normális ha 19 évesen két nap alatt 1.5-2 kilót fogyok, úgy hogy keveset eszek és sokat iszok? Vagy ez valamilyen rák tünete?

Figyelt kérdés

2018. márc. 16. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Minek eszel keveset? Vagy miért csodálkozol, hogy fogysz?

Nem fogytál egyébként ennyit, csak kiürültek a beleid.

Semmi köze a rákhoz.

2018. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy rák. Ha alig eszel és sokat iszol, persze, hogy fogysz.
2018. márc. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ha hosszú távon, mondjuk hetekig veszítenéd így a súlyodat, akkor ott baj lenne, persze attól függően mit eszel.


Viszont 1,5-2 kilót simán ingadozik az ember súlya 2 nap alatt, főleg ilyen táplálkozással.

2018. márc. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem gond. Én fiatal koromban mindig sportoltam és nem tudtam hízni, de elég gyorsan tudtam pár kilót leadni, ha nem ettem.. Ne félj, ahogy idősebb leszel már nem lesz ilyen könnyű művelet, hogy megszabadulj a kilóktól, mert akkor már úgy kapaszkodnak rád, mint ha muszáj lenne :)
2018. márc. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A helyesírádod nem normális!
2018. márc. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!