Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Farkcsont/keresztcsont körüli...

Farkcsont/keresztcsont körüli duzzanat volt már valakinek hasonló?

Figyelt kérdés

A probléma egy hete kezdőtött egyik pillnatról a másikra elkezdett fájni a farkcsontom (mint amikor beüti az ember) de nem történt semmi baleset.


Jó pár napig csak ülésnél éreztem de napról napra egyre rosszabb volt. Ma már fekvés közben is érzem az intenzív nyomó jellegű fájdalmat. Kenegetés közben arra lettem figyelmes hogy a bal farpofa kezdetében vagy egy porc szövethez hasonló hosszú lebeny amely egészen a hajlattól a farokcsontig és egy picit a másik farpofába is átnyúlik.


A fájdalom annyira erős hogy csak Doreta fájdalom csillapítóval tudom elviselni


Hétfőn mindenképpen orvoshoz fordulok. Arra lennék kíváncsi hogy valakinek volt már e hasonló panasza és hogy mire számíthatok.



2018. márc. 16. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ott izom. Masszázs kell neked.
2018. márc. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

# 1

Abba megvesznék. Már a ruha érintkezése is erős fájdalmat vállt ki

2018. márc. 17. 08:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy begyulladt az ideg. A doki biztos tudni fogja. Ha gyulladt, akkor viszont nem szabad masszírozni. Pihenj, és óvatosan csinálj nyújtó gyakorlatokat. Hason háton fekve, ahogy jól esik. (persze sehogy se esik jól ilyenkor)
2018. márc. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem idegi eredetű, porckorong sérvem van megtudom külömböztetni az ideggyladást mástól. Cisztára gyanakszom mivel mára már a duzzanat helye élénk piros a bőrpír jelent meg
2018. márc. 17. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!