Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek az aranyérrel?

Mit tegyek az aranyérrel?

Figyelt kérdés
Már kb november óta kenem kenőccsel,de még mindig nem húzódott vissza.Max annyiban más amióta kenem,hogy kevésbé fáj/van hogy nem fáj és csak néha vérzik.Régebb óta is szokott lenni nekem,akkor általában elmúlt.Ettől lehetek a késöbbiekben végbélrákos?
2018. márc. 17. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Van olyan aranyér, ami soha nem múlik el, csak visszahúzódik és bizonyos hatásoktól előjön.

Úgy kell étkezni, folyadékot fogyasztani és mozogni, hogy ne legyen székrekedésed, hogy lazább legyen a székleted, erre kell törekedni és akkor teljesen panaszmentes lesz.

Amennyiben nem, úgy pedig szakorvoshoz kell fordulni, aki ír fel olyan készítményt, ami valóban hatásos, mert nem minden aranyér egyforma, vannak gyengébb és súlyosabb stádiumban lévő aranyerek is. Akiknél gyenge, kezdeni stádiumban van, azoknál elég a patikában kapható vény nélküli aranyérkenőcs, de ahol már előrehaladottabb, arra vannak speciális, vényre kaphatóak, én is olyat kaptam, az helyrerakta. Illetve étrendet változtatottam, így teljesen rendben van a széklet, tehát nem jön elő az aranyér. Vagy csak nagyon ritkán, évente, 2 évente egyszer.

2018. márc. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha már november óta érzed, akkor menj el sebészetre, ott megnézik és vagy felírnak rá jobb, receptes kúpot/kenőcsöt, megmondják mit lehet vele tenni.
2018. márc. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!