Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van egy miomám jo rá a gold...

Van egy miomám jo rá a gold omega 3 halolaj kapszula? És nem zavarbe a menstruácioba? Ha szedem.

Figyelt kérdés

2018. márc. 17. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
A halolaj kapszula nem túl egészséges dolog! Mivel halat nem tudnak hidegen sajtolni, ezért vegyi úton kezelik és 200 fokon többszörösen desztillálva, utána kapszulázva készítik.. Többszörösen telítetté, transzzsírrá alakul... Nem szedném a helyedben! Jó termék van azért, amit szedhetsz.
2018. márc. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
A halolaj jó! Csökkenti a koleszterinszintet, gyulladáscsökkentő hatású, jót tesz a szív és érrendszeri problémákra. Tudom, mert évek óta szedem, és nekem bizonyított! Viszont, szerintem nem befolyásolja a miómád meglétét/nagyságát egyáltalán, a menstruációdba pedig tuti nem kever be.
2018. márc. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát próbálkozz, de nem hiszek abban, hogy segít. Nem is biztos, hogy mióma xD. Nekem is egy doki állította az, a második azt mondta, ő nem tud arról , hogy lenne miómám, a 3. meg már mindenféle tengeri herkentyűt látott. Most tartok ott, hogy én nem kísérletezgetek, műtét aztán letudva, egy gonddal kevesebb.
2018. márc. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hármas miért mütenek ha nincs is miomád
2018. márc. 18. 06:10
 5/10 A kérdező kommentje:
meg azt szeretném kérdezni hogy nekem sok a savam akor is szedhetem
2018. márc. 18. 06:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem csinál még több savat, szedheted nyugodtan.
2018. márc. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2-es! Mivel a gépemen lévő halolaj előállítási folyamatát nem tudom ide betenni ( diasor), ezért nézz bele ebbe az előadásba: 51 perc 55-től!

https://www.youtube.com/watch?v=RZdc9lgkjXI


Összehasonlítja a halolajat a növényi omega 3,6,9-el!

2018. márc. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7es Mert én azt olvastam hogy a vérzés nehezeben mulik el töle
2018. márc. 20. 14:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Dehogy kavar be a véralvadásba a halolaj! Ha nehezebben marad abba a menstruációd, illetve bővebb a vérzés, annak a mióma az oka. Köze nincs egyiknek sem az omega 3-hoz/halolajhoz!
2018. márc. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezt olvastam az egyik cikbe (Omega-3 zsírsavak kiegészítése, meghosszabbíthatja a vérzés idejét)
2018. márc. 20. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!