Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet velem? Kihez érdemes...

VTimi30 kérdése:

Mi lehet velem? Kihez érdemes még fordulnom?

Figyelt kérdés
Kb másfél éve kezdődött..szapora pulzus,hányinger,gombóc érzés a torkomban,gyomorideg,szédülés(mintha kicsit ittam volna),sűrű fejfájás,mintha hátul zsibbadna a fejem,gyengeség,szinte csak feküdnék,emiatt alig merek kimozdulni itthonról. Voltam ekg-n..szív uh-on,24 órás ekg holter,mellkas rtg,labor,pajzsmirigy,nőgyógyász(mert minden akkor kezdődött mikor egy alkalommal köztes vérzésem volt,ami azóta sem)..de semmit nem találtak..a teljes vérképet kb 3 hónapja újra megismételtettem,de minden eredményem tökéletes lett. Mi lehet akkor a problémám? Éjszakánként kb 3-4..ritkán 5 órákat alszom,azt is több részletben. Ezek a tünetek szinte napi jelleggel változó erősséggel fennállnak..de van olyan is,mikor napokig,esetleg két hétig majd kirobbanok az energiától. Azzal biztatom magam,ha mégis valami szervi bajom lenne,amit nem találtak meg,vagy vizsgáltak még,a másfél év alatt már súlyosabbak lettek volna,vagy néha nem múlnának el..bocsánat,hogy hosszú lett!
2018. márc. 19. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindent kivizsgáltak, akkor ez szerintem stresszes tünet, pánikbetegség is lehet.
2018. márc. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem kardiológiai, de nagyon hasonló tüneteim voltak. Volt hogy ájulásig fokozódott, volt hogy 40 alá esett a pulzusom. De mivel semmit nem találtak így nekem is ezt a diagnózist adták többször/többfelől is. Nem törődtem vele de jobb híján valami hiányra tudok gondolni (igaz a vérvételek egyik esetben sem mutattak hasonlót). 3-4 éve húzódik. Most egy ideje jobb.
2018. márc. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha félsz a haláltól javaslom hogy válassz egy vallást :) vagy ezotériát vagy akármit ami túlmutat az életen. Nekem segített megnyugodni (pánik) és könnyen kezelem vele. Persze csak ha valóban szorongós vagy..
2018. márc. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Stressz
2018. márc. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Olvass utána a hisztaminintoleranciának érdemes.
2018. márc. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Valóban érdekes ez a hisztamines dolog..orrdugulásom nekem is van kb 2 éve..de nem folyik..volt allergia vizsgálatom,ott megállapították,hogy a fűfélékre erősen allergiás vagyok..és a tojásra kicsit..5-ös skálán 1-es.. az orrdugulás nálam egész évben van,de egyik allergia elleni gyógyszer sem hatott.
2018. márc. 19. 17:30
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézess Dao szintet!
2018. márc. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is lehet stressz, vagy hormonális probléma.

Nemi hormonokat néztek laborban? (ösztrogén, progeszteron, a többinek nem jut eszembe a neve; de ha "teljes női hormon panel"-t kérsz, akkor tudni fogják :)

Kortizol-szint is kellene, meg pajzsmirigy-hormonok.

Írtad, hogy volt pajzsmirigy-vizsgálat, de gondolom, csak TSH-t néztek. Az meg kevés sajnos. Legalább T3-szintet és aTPO-t kellene nézetni. Ezeket sajnos csak akkor szoktak, ha a TSH-érték magas, de privátban 4000 Ft-ért meg tudod nézetni.

2018. márc. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Női hormonokat nem néztek még,mert eddig fogamzásgátlót szedtem,de meg fogom nézetni. Most a legutolsó teljes vérképet magán úton csináltattam,abvan benbe volt külön a pajzsmirigy is,az biztos,hogy rendben van. Köszönöm a segítő válaszokat! :)
2018. márc. 19. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!