Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A rögösödött (trombotizált)...

A rögösödött (trombotizált) aranyérre jó a Detralex?

Figyelt kérdés
Nem lehet tőle rosszabb? Vagy akinek van benne tapasztalata vagy átélte, tudna egy pár tanácsot adni, hogy mitől lehetne jobb? Milyen gyógyszert szedtetek? Mennyi idő alattmúlt el? Meg még valamilyen erős fájdalomcsillapítót ami jó erre, tudnátok ajánlani? 20/l

2018. márc. 20. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:

A Detralex tisztán növényi flavonoidokat tartalmaz, ártani nem lehet vele, akár egész életedben szedheted, csak jót tesz. Olcsóbb változata a DiozminHesperidin. Viszont attól kezdve, hogy szeded, legalább 4-5 hét, mire érezhető a hatása.

Ha nagyon súlyos állapotban van az aranyered, akkor orvosnak kellene látnia (proktológus, de akár sebész is lehet, ha oda könnyebben kapsz időpontot).

Ha nincs lehetőséged orvoshoz menni, akkor az algopirint ajánlom, de nem szabad túladagolni. Krémeket használsz? A legtöbben a reparont ajánlják, nekem is használt, de sajnos allergiás lettem valamelyik összetevőjére, viszketett a bőröm, abba kellett hagynom. Nekem a haemorid nagyon sokat segített, érdemes haemorid kúpot is használni, legalább egy-két hétig. Van még egy krém, amit lábon lévő visszérre ajánlanak a preludin forte, de én aranyérre is használtam, a haemoriddal felváltva, és szintén jó volt. Ami még fontos a laza széklet biztosítása, én kipróbáltam azt, hogy minden reggel éhgyomorra egy evőkanál gyógyszertári paraffin olajat ettem (elég undorító), szintén segít.

Jobbulást neked!

2018. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp proktológus! Ajánlom dr. Bánfalvi Pétert.
2018. márc. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Nagyon szépen köszönöm, sokat segítettél.

#2 Már sokkal jobb, ugyh remélem megúszom orvos nélkül is. Sok jót hallottam már én is Bánfalviról, de az ő árait nem tudnám kifizetni, és messze is van.

2018. márc. 21. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!