Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Magas volt a vércukrom ma...

Magas volt a vércukrom ma reggel! Miért lehetett? Lehet utána éne mennem? Zabkása elfogyasztása után 15-20 percre edzés elött mértem 6.6-ot. Általában mindigh 4-4.5

Figyelt kérdés
Mindig megmérem, mert nem egyszer fordult elő hogy leesett. Azonban az utobbi napkban kivoltam nagyon a hirtelen 20 fokot eső időtől, fájt a fejem is, nem mozogtam, tegnap pedig reggeltől estig ettem. életemben nem ettem ennyit. 4000 kalóriát ettem. ma reggel jobban voltam, gondoltam megyek, futok egy 10 km-t. ettem zabkását és indulás elött megmértem, nem kell e még ennem, és 6.6 volt :S Szerintetek ez jelenthet valami nagy gebaszt? vagy ha egyszeri mérés akkor még lehet rendben? Nemsokára megmérem újra. Magas sosem volt, egész életemben alacsony volt. maximum 7.5 de az csokitorta után volt. amúgy átlagban 5.5 fölé nem emelkedik evés után sem.
2018. márc. 21. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Étkezés után normális, hogy megemelkedik a vércukorszint. Baj akkor van, ha nem megy le, a tartósan magas vércukor a veszélyes.
2018. márc. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
most 1 óra 10 percnyi kocogás után (11 km) 5.2. De evés után csak 15-20 perc telt el és soha nem szokott ennyitől ilyen magas lenni.
2018. márc. 21. 12:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Evés után 15-20 perccel ne mérd, az nem mérvadó, de egyáltalán nem volt magas étkezés után ilyen rövid idővel.
2018. márc. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!