Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi húzódhat a háttérben?

Mi húzódhat a háttérben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom itt senki nem orvos,de aggódok és szeretnék kicsit felvilágosodni. Barátomnak szokott fájni a halántéka, nem tudom pontosan,hogy a bal vagy a jobb szokott-e többet de van,hogy mindkettő.4 hónapja fájt neki először,aztán utána nyomtalanul elmúlt körülbelül 2-3 hónapig. 1 hónapja talán pedig újra fájt neki,nem folyamatosan pár napig, csak néha szúrt,majd el is múlt.Most már egy ideje nem fáj neki. A családjában van ilyen örökletes szembetegség(nem olyan vészes,csak szemüveg kell), meg neki rossz 1-2 foga is. Kicsit stresszes élete van,nem tudom az is lehet-e a baj. Szemészetre 1-2 hét és mehetnek(nem tudom mikorra van időpont). Aztán fogászatra is. Ha esetleg egyikből se derül ki mi a baja, akkor vajon hova/mire fogják elküldeni?

2018. márc. 21. 18:40
 1/1 Anxiety19 válasza:
Szia:) En ugyan ezzel a problemaval kuzkodok. Csak nalam van hogy elol faj a fejem, vagy csak oldalt csak meg tarsul melle szedules/hanyinger..vagy hatul. Eselyes amugy hogy a szeme miatt van ez, lehet folyamatosan romlik( nalam is lehet ez a gond)Nem szokott fajni? Vagy esetleg nem iszik eleg vizet? Attol is lehet. Nekem aprilisba lesz egy idopontom orvosnal, ha mond valami ujat akkor azt leirom ha gondolod:)
2018. márc. 23. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!