Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ichthyosis-om van! Mit tegyek?...

Ichthyosis-om van! Mit tegyek? Utóbbi jópár évben tünetmentes voltam, de mióta 1.5 éve pánikbetegségben szenvedek, azóta nagyon durván kijött ismét. Kéne rá valamilyen kenőcs, de nem tudom mit vegyek. Ennyire csúnya még sosem volt.30f

Figyelt kérdés
Egész gyerekkoromban volt, majd 20 éves koromtól egészen 27.5 éves koromig tünetmentes voltam. Ekkor kezdtem el komolyan edzeni, futni, fekvőtámaszozni, súlyzózni. 10 kilóval növekedett meg a testsúlyom, vagyis 74 kilóról fwelmentem 84-re. Pánikrohamok kezdtek el gyötörni egy túltolt 15 km-es futás után. Azóta romlott a bőröm is, de most sokkal csúnyább mint bármikor. Lassan már tényleg olyan mint a dokumentum filmekben. Szerencsére nem fáj, nem viszket, leginkább, borzalmasan CSÚNYA! Bőrgyógyászhoz egy hónap múlva kaptam időpontot, ( bár semmi értelme , mert a régi alkalmakkor is kenősz amit felírt kb semmit nem használt, a betegségem nyáron elmúlik magától, télen jön vissza) viszont az sok idő, kéne valami kenőcs ami hatékony! Egy ideig kentem magam babaolajjal, de a barátnőm utálta a szagát, pedig jó volt a bőrömre, de ő nem akar egy "óvodással" együtt élni, így azt is abbahagytam.
2018. márc. 23. 09:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Jezusom!!! Ha jo ra a babaolaj akkor nem is kerdes, hogy azzal kened. Milyen baratnod van neked????? Most ez kiakasztott :D fontosabb neki a hulye szaga annak a szarnak, amit kb addig erez, amig fel nem szivodik, mint az egeszseged. Szabadulj meg tole, de komolyan. Rohejes.
2018. márc. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!