Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha kemoterápiát kap valaki...

Ha kemoterápiát kap valaki bekell feküdnie a kórházba?

Figyelt kérdés
Az unokatestvérem a főhörgőin kapott daganatot, szóval kemoterápiás kezelést fog kspni ha a sugár nem segít. Ha valaki kemoterápiát kap akkor be kell feküdnie a kórházba?

2018. márc. 27. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen típusú kemoterápiát kap.

Én vastagbélrák miatt kapom, nekem be kell feküdnöm, mert 48 órán keresztül folyik az infúzió.

Barátnőm mellrák miatt kapta, neki pár óra alatt lefolyt az infúzió, utána mehetett haza.

2018. márc. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tüdején van a főhörgőkön illetve áttétje van a gerincén ennyit tudok róla csak
2018. márc. 27. 10:26
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Ejha, nem akarlak elkeseríteni, de szinte biztosan nem fog hatni a kemó. :( Gerinc áttét, ez nagyon súlyos. Sajnálom.
2018. márc. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
3. Te hogy képzeled, ezt a diagnózist laikusként? Megnyugtatlak te is meg fogsz halni ez teljesen biztos, mert az életet még senki nem élte túl! Szerintem nem kell bent maradnia. Remelem meggyógyul!
2018. márc. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%

A kemoterápia típusától függ illetve attól ,hogy hogy viseli.


Az egyik válaszolot pedig megkérem h ne ijezgesse a kérdezőt...


Ha nem jönne be a kemo, esély lehet még célzott biológiai terápiára is. Volt rá példa, hogy egy áttétes, egész tüdőt megtámadó rákból a biológiai célzott terápia segítségével 2 hónap múlva nem maradt semmi. Amit tehettek az az, hogy betartjatok az onkológus és a radiológus javaslatait. Keszuljetek fel mindenre. En pedig jobbulást kívánok!

2018. ápr. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!