Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől van ez? Kicsit megtudnát...

Mitől van ez? Kicsit megtudnátok nyugtatni?

Figyelt kérdés

Mostanában szédülök, remegek mint a nyárfalevél. hányingerem is sokat van, meg folyamatosan fázom. Nem tudok megnyugodni, totál rápánikolok állandóan hogy valami halálos betegségem van. Holnap megyek vérvételre. erre ma észrevettem hogy a tenyeremen, a kisujjam felőli izom rángatózik. Most már azon gondolkozom,hogy tuti valami izomsorvadás így 21 évesen, de lehet hogy csak az idegességtől ráng...Attól félek hoy senki nem fog segíteni, csak a sötétbe tapogatózni, most kezd helyrejönni az életem, nem szeretnék beteg lenni :(


21/L



2018. márc. 27. 14:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Pánikbetegség?

[link]


De a vérvétel és a kivizsgálások majd kiderítik. Addig is nyugi :)

2018. márc. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Simán alacsony vérnyomásod van.


[link]


Erre meg kicsit még rá is stresszelsz, ami durva tüneteket okozhat.


Saját példa: 17 évesen egy magas szikláról tengerbe ugrottam és megütöttem a golyóimat. Kitaláltam, hogy heresérvem lett, másnap városi séta során is ezen kattogott az agyam, majdnem elájultam, majd percekig a földön pihegtem. Pedig nem voltam egy nyámnyila srác , más súlyos sérülés meg sem kottyant, de golyóihoz máshogyan viszonyul férfiember.

2018. márc. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Próbálok én megnyugodni, meg aranyosak vagytok köszönöm. Csak valahogy folyton nézem a kezemet, hogy ez mi a bánatos istentől van. Apukám két éve halt meg rákba, körülöttem mindenki beteg folyton, aztán nem akarok én is az lenni. A pánikbetegsére is gondoltam, de én nem kapok rohamokat, én folyamatosan ideges vagyok. elegem van.
2018. márc. 27. 14:26
 4/13 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje kezdődött és mi történt akkor az életedben?
2018. márc. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
pár hete szédülékeny vagyok, igazából talán párkapcsolati gondok miatt, a hely ahol lakok sem igazan a legjobb számomra most és az egyetem se egyzserű. Egyébként úgy érzem mindennek rendben kéne lennie az életembe és nem akarok soha feleslegesen rinyálni, mert tudom vannak nálam nehezebb helyzetbe lévők is.
2018. márc. 27. 14:38
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy szimplán csak mentális oka van a rosszulléteidnek. Végül is érthető, hogy félsz a betegségektől, hiszen nemrég vesztetted el apukádat rákban. És a hajlam öröklődhet valóban. Azért a kivizsgálás nem fog megártani. Legalább megnyugszol.
2018. márc. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez kérlek a tipikus női hiszti. A jó hír, hogy nem halálos. A rossz hír, hogy kilábalni majd csak akkor fogsz belőle, amikor tényleg lesz valami komoly bajod (nem feltétlenül fizikailag) amitől kisebb gondod is nagyobb lesz, mint hogy nemlétező beteségeket képzelj be magadnak. Remélem segítettem 😉
2018. márc. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Oké. Női hiszti, köszönöm a véleményed, majd átértékelem. Hidd el, nem vagyok egy hisztis típus. Csak sok mindent nem értek és lehet pszichés a dolog, ki tudja, csak szeretném hogy vége legyen
2018. márc. 27. 14:47
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A szédülésed milyen jellegű? Forgó? Vagy inkább bizonytalanság érzésed van?
2018. márc. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
bizonytalanság
2018. márc. 27. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!