Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az arcüreggyulladástól fájhat...

Flora08 kérdése:

Az arcüreggyulladástól fájhat a fogam?

Figyelt kérdés

Múlthéten kezdődött a problémám, nátha szerű tünetekkel, csütörtökön. Szombat reggel már fájt az arcüregem, és amikor fújtam az orrom, véres, gennyes váladék jött.


Hétfőn voltam háziorvosnál is, meg a fül orr-gégészeten, kaptam antibiotikumot, orrspray-t, meg még kétféle gyógyszert. Használok inhalátort, meg gőzölök kamillával (orvosi javaslatra), érzem, hogy szépen ürül a váladék.


Viszont tegnap óta fáj az arcCSONTOM is, és jobb oldalon az egész felső fogsorom. Nem nyilalló fájdalom, de rágáskor elég kellemetlen.


Olvastam sok helyen, hogy gyulladt fog is okozhat arcüreggyulladást, de az én esetemben a fogfájás később jelentkezett. Járt már valaki hasonlóképpen? Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. márc. 28. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy szuvas fog okozza, hiszen azt is írod, hogy a fogsorod fáj. Ez inkább egy kisugárzó fájdalom lehet, vagy nyom valamit a trutyi az arcodban. Választ csak akkor kapsz, ha kikezeled magad az arcüreggyuladásból, és ha elmúlik a fogsor fájdalom, akkor biztos lehetsz abban, hogy nem szuvas fog okozta.
2018. márc. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az növekvő bölcsességfogtól is lehet. :D
2018. márc. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem bölcsességfogtól nem fájt az egész fogsorom, bár ki tudja. Én azt mondom hogy az esetedben inkább az arcüreggyulladás mellék hatása lehet.
2018. márc. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A bölcsességfogam szerencsére azon az oldalon kinőtt. Aggódom, mert egyre erősebb a fájdalom :( Próbáltam hívni a fogorvosomat, de sajnos betegség miatt nem dolgozik. Viszont, akihez lakcím szerint tartozom (körzetes), rendel holnap délután, de nála még sosem voltam. Oda elmehetek bejelentkezés nélkül, rendelési időben?
2018. márc. 28. 14:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Felső fog fájhat arcüreggyulladás esetén, nekem is szokott, igaz csak az egyik, de néha nátha előtt is fáj az a fogam, fogorvos azt mondta nincs baj vele.
2018. márc. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!