Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Napok óta fáj a hasam, többnyi...

Napok óta fáj a hasam, többnyire evés után. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Heló, 21 éves srác vagyok már 6. napja hogy folyamatosan fáj a hasam de csak nagyon gyengén és el is múlik egy idő után de evés után többnyire mindig visszajön. Tényleg nagyon enyhén fáj csak szóval tudom végezni a dolgom meg minden, enni is tudok gond nélkül, az étvágyammal sincs baj és a székletem is rendben van. Viszont aggaszt, hogy miért fáj mivel nem kéne hogy fájjon. Kicsit olyan érzés mintha másnapos lennék vagy néha ilyen szúró.

#hasfájás #étkezés #enyhe fájdalom #fájdalom evés után
2018. márc. 29. 17:50
 1/2 A kérdező kommentje:
Jah és a vakbelemet kioperálták még 11 éves koromban szóval az biztosan nem lehet...
2018. márc. 29. 17:52
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem is valami hasonló problémám van, bár én ha rendes adagot eszem, akkor nagyon fáj, "gyerekadag" után inkább csak olyan kellemetlen érzés. Próbáltam már mindenféle emésztést elősegítő bogyót, de nem vált be egyik sem. Úgyhogy most járok gaszroenterológushoz, megpróbáljuk kideríteni, mi a baj. (Háziorvos tud beutalót adni oda, mindenképp járj a végére, mert csak egyre rosszabb lesz idővel.)
2018. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!