Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alvadt vér makkon körülmetélés...

Alvadt vér makkon körülmetélés után. Oké-e ez így? + néhány kérdés

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most lesz 3. napja, hogy át estem a teljes körülmetélési műtéten. Szerencsére egy fődoki műtött, szépen megcsinálta. Fokozatosan a fájdalom, és az érzékenység csökken. És még jobban örülök annak, hogy tisztálkodás már egyszerűbben megy mint fitymaszűkülettel, és vizelés után nem csöpög. Ennyit a beszámolóról. - Dunaújvárosi kórház.


Kérdéseim a következők.


Tegnap este merevedésem volt fél fagy 1 óra alvás alatt, elég kellemetlen volt, a szerszámom el kezdett vérezni. Van 1 hosszú illetve 1 pontnyi alvadt vér, és ezeket kell-e kezelni, vagy magától lefognak-e majd potyogni? Leráncigálni, meg ilyenek nem fogom, mert még érzékeny hozzá a makkom, illetve a sebem. Magától lepotyognak-e? ui: Minden este kamillázom illetve be szoktam kenni


Ha már merevedésről volt szó, "egészséges"-e, hogy merevedéstől vérez? Nem lesz baja a varratnak stb? Kicsit félek a merevedéstől. Illetve ti hogyan oldottátok meg? Oldalon feküdni nem tudok mert mint írtam érzékeny, meg a két lábammal nyomnám. Így minden este csak háton alszok.


A vizeléstől ki vagyok. Probléma-e az, hogy műtéttől kezdve a vizelet össze vissza "jön ki"? Egyszer a s*gglyukam fele, egyszer rám, egyszer meg felfele a wc ülőke fele.. Esetleg ez is ezzel jár? Vagy a alvadt vér "zavarja be"? Igen, húgycső "lyuk" mellet van egy alvadt vér.


Illetve mikor lesz már az az időpont, hogy a makkom nem lesz érzékeny annyira, hogy egy alsó gatyát is feltudok már venni? Egyenlőre annyira érzékeny, hogy alsógatyát nem tudok felvenni, helyette egy kötőszer van a makkom és a herezacskó között, hogy a szőrök ne "piszkálják".


Válaszokat köszönöm így előre is, remélem minél pontosabb válaszok fognak érkezni! Sok locsolót



2018. márc. 31. 21:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
megnyugtatlak, fivérem, kérdéseddel a lehető legrosszabb helyen jársz
2018. márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
Én már itt ( https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__9206267.. is mondtam, hogy nem biztos, hogy jobban jársz. Miért volt olyan fontos?
2018. márc. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Köszi a kommentet, ilyen kommentekre nem vágyok, mert 0,1%-ban segítenek.
2018. márc. 31. 21:51
 4/16 A kérdező kommentje:
2. Nem értelek annyira. Mi volt annyira fontos vagy micsoda?
2018. márc. 31. 21:57
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


alvadt vér természetes és a kis vérzés is. Betadinnal probáld a sem körül lemosni.


Én ülve pisiltem az első 4-5 napig, mert a kötés miatt szérszorta a pisit

2018. ápr. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy csinálom. Naponta kamillázom, tehát lefog esni onnét előbb utóbb vagy nekem kell majd szenvedni vele?
2018. ápr. 1. 09:39
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
elvileg le fog esni magától..
2018. ápr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a segítséged.
2018. ápr. 1. 10:30
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
miért kellett vágni?
2018. ápr. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát elég súlyos fitymaszűkületem volt. Fődoki szerint ez már nagyon kellet volna, vagy ha nem tettük volna meg az is lehetett, hogy vizelni nem tudnék illetve péniszrák is bekövetkezhetett volna.
2018. ápr. 1. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!