Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ki hogyan élte meg a frontinró...

Ki hogyan élte meg a frontinról való leszokást? Napi 6x0.5 öt szedtem plusz citapramot azt elhagytam meg egy fél frontint. Eléggé durva elvonási tüneteim vannak. Hallott már valaki a Silencium kapszulárol?

Figyelt kérdés
Elvileg enyhíti a tüneteket és segít a leszokásban. Akinek van tapasztalata írjon kiváncsi vagyok

2018. ápr. 3. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem hallottam még, de most rákerestem. Fura, hogy kereskedelmi forgalomban nem kapható, de ez nem jelenti azt, hogy ne lehetne hatásos. Az összetevőit kellene tudni, de most nem volt kedvem tovább keresgélni.

Az biztos, hogy a nyugtató hatású gyógynövények segíthetnek, és az ezekből készült tabletták is. Csak ezek nem csodabogyók, amiket beveszel, és hipp-hopp nyugodt leszel, hanem folyamatosan kell szedni őket, és pár nap alatt fejlődik ki rendesen a hatásuk. (Bár szerintem ha a lehetséges maximális adagot szeded, akkor biztos a kezdetektől fogva jobban érezni a hatásukat; pl. a Nervenpflege gyógynövényes tablettára naponta 3x1-2 tabletta van írva, ha jól emlékszem, tehát háromszor kettő már biztos hat.)

Nekem ismerősöm állt le a Frontinnal, bár nem sokáig szedte, pár hétig csak, de nagyon durva mennyiségeket: pár napig rendesen hármat-négyet, de aztán többször volt, hogy hatot-nyolcat is. Hirtelen hagyta abba, két-három napig szenvedett, de aztán már nem volt gond.

Szerintem most inkább a Citapram miatt lehetnek az elvonási tüneteid, mert az eddigi Frontinadagodhoz képest nem szedsz sokkal kevesebbet (napi 3 mg helyett 2.75-öt, az szerintem teljesen okés).

Amúgy én úgy tudom, hogy minden ilyen gyógyszerrel csak fokozatosan szabad leállni, szóval a Citapramot is így kellene, ha még nem késő. Úgy értem, ha még csak ma nem vettél be, akkor inkább kapj be egy bogyót, nem tudom, mennyit szedtél. De ha már több napja elhagytad, akkor inkább bírd ki még egy kicsit, el fognak múlni a tünetek.

2018. ápr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a tablettáról nem hallottam. De b komplexet kezdj el szedni és valamit.sprtolj mellé. Az biztos, hogy idővel segíteni fog. Sok türelmet és kitartást....ez egy hosszú folyamat lesz.
2018. ápr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!