Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet az oka, hogy ha...

Mi lehet az oka, hogy ha kinyújtózom, vagy hirtelen felállok, megszédülök?

Figyelt kérdés

Gyakran előfordul, naponta. Néha nem bírok megállni a lábamon, muszáj leülnöm, de 5 másodperc alatt el is múlik.

Ezen kívül gyakran lezsibbadnak a lábaim, és szinte fájdalmas zsibbadásról van szó.


Évek óta így megy, tudok vele élni, csak kellemetlen. Lehetséges, hogy a kettőnek van köze egymáshoz és esetleg valamilyen keringési problémáról van szó?



2018. ápr. 4. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:

A vérnyomásod rendben van? Alacsony vérnyomás szokott ilyen szédüléseket okozni.

A zsibbadást nem tudom, mi lehet. :(

2018. ápr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom inkább felmenni hajlamos, de ilyen csak régebben volt, 1-2-szer. Amugy mindig is rendben volt :)
2018. ápr. 4. 21:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem szinte folyamatosan ez van, ha felállok az ágyamból (pedig figyelek rá hogy ne legyen túl hirtelen) akkor úgy megszédülök hogy minden elsötétül, azt sem tudom merre van a fel és a le, és nem tudom hogy éppen milyen helyzetben vagyok (azt sem veszem észre ha eldőlök így már ez párszor megtörtént de általában gyorsan megkapaszkodom valamiben). Nagyon rossz érzés. Nekem mindig azt mondták hogy a vérnyomásom biztos elmegy, de általában rendben van. Én keringési gondra gondolok, mert gondolom nem jut elég vér az agyba, vagy túl sok nem tudom. A zsibbadás az biztos hogy keringési probléma miatt van.
2018. ápr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lemegy*
2018. ápr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor menjetek el dokihoz mindketten, sem a szédülés, sem a zsibbadás, sem a keringési probléma nem tréfa. :(
2018. ápr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezzel bizony orvoshoz kell menni! Lehet csigolyától, de lehet agyi keringési zavartól ez a probléma. Kivizsgálások kellenek.
2018. ápr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szamo77db ***** válasza:
Meg kellene beszélni a panaszaidat orvossal. Nem érdemes találgatni.
2018. ápr. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!