Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sibelium nevű gyógyszerről...

Sibelium nevű gyógyszerről vélemény?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a Sibelium nevű gyógyszerről?Hatások?Mellékhatások?Tényleg sokat lehet tőle hízni?

19/L



2018. ápr. 7. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Állandó fejfájásra kaptam, semmit nem ért.
2018. ápr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon durva drog volt. Az első két hétben még voltak fejfájásaim, de pörögtem, fel voltam dobva, majd hirtelen mintha elvágták volna, belekerültem egy nagyon mély depresszióba. Viszont a fejfájások megszüntek, de még a derékfájásom is, semmi fájdalmam nem volt. 2 és fél dobozzal szedtem be, de abba hagytam a gyógyszer szedését, mert olyan szinten szorongtam és depressziós lettem, hogy ezt már nem birtam, nem is gondoltam, hogy ilyen durván fásult és kedvtelen tudok lenni. Enni nem volt kedvem, nehéznek éreztem mindent. Akkor már inkább a fejfájás és azt elmulasztom egy jó rohamgyógyszerrel (pl. Sumatriptan Orion) minthogy még egyszer ezt a depressziót megéljem.
2018. máj. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még az előző vagyok. Én a depresszió miatt pont, hogy fogytam tőle. A szorongástól nem tudtam enni.
2018. máj. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!