Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tehetnék a megállapított...

Nkdl kérdése:

Mit tehetnék a megállapított tünetek ellen?

Figyelt kérdés

Nemrégiben volt egy gyomortükrözésem, ahol ezt állapították meg:

K2100: Gastrooesophagealis reflux, oesophagitissel

K4490: Rekeszsérv, kizáródás vagy üszkösödés nélkül.

Vél: Epés reflux. Axialis hiatus hernia. Reflux oesoph. Incip.

Rengeteg helyen olvasgattan ezek után, de semmi konkrétat nem találok, mivel a tünetek csak annyi hogy gyomorégés, hasmenés. Lugositani is próbálok, sokszor keveset enni, de max 1-2 napig vagyok tünetmentes, valaki valami bevált technikát vagy valami konkrétat tudna nekem írni, mert már teljesen kivagyok. A hasmenés kb fél éve tart, de az orvosok sem tudnak semmit mondani mivel a széklettenyésztés sem mutatott semmit.



2018. ápr. 8. 09:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy sportolok és pl a fehérjét sem bírom meginni mivel jön a hasmenés. Így maradt a vitamin és a glutamin némi kreatinnal.
2018. ápr. 8. 10:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Aloe verát érdemes beiktatni az ételeid közé. Reflux esetén hatékony sokaknál nálam is. Ártani nem árt. Remélem használ Neked is.
2018. ápr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de szoktam inni 30% feletti aloeverát amikor csak tudok! :)
2018. ápr. 8. 15:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Kéne egy alap ételintoleranciavizsgálat minimum, gyógyszertárban 20-25 ezer körül van az otthon ujjbegyvérből tesztelős food detective. Plusz egy Bélügyek című könyv elolvasása is szükséges lenne és máris beljebb leszel.
2018. jún. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!