Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Más is járt így, hogy hasmenés...

Más is járt így, hogy hasmenése volt, rosszulléte, hidegrázâs, láz, torokfájás, gyengeség?

Figyelt kérdés

Anya gyerekek között dolgozott, így kaptuk el.

Nagyon rosszul voltam a héten, a sulit is alig bírtam ki.

De. a hasmenés, az borzasztó volt. Még mindig lázas vagyok, de jobban vagyok. Anyáék nem engedtek hiányozni.


2018. ápr. 8. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég sokan jártak így, ezzel jár a vírusos betegség.
2018. ápr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De nagyon-nagyon rosszul voltam...

Illetve csak megint én ittam meg a levét, hogy anyám végigfertőzött minket...

Elzavart suliba betegen is, megent, hogy ő nem beteg, csak fáradt. Kezet mosni sem képes.

Kb. 2 hetente hazahoz valamit, ráment az egyetemem is, mert ott mindent, csak azt m díjazzák, ha valaki beteg.

2018. ápr. 8. 14:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja hogy te ráadásul egyetemistaként sírsz folyamatosan, hogy anyád megfertőz? Irány a koli/albérlet, aztán nem kell hetente 8x panaszkodni.
2018. ápr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem panaszkodom hetente, mosf írtam ki először kérdést.
2018. ápr. 8. 14:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Már megint te?!


Akinek szar az immunrendszere, az indent elkap.


Mostohaanyám iskolában dolgozik, apám, öcséim és ő 95%-ban göthösek, én max taknyos voltam évente pár napot, pedig velük éltem egy lakásban, egy légtérben.

2018. ápr. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na igen es az a legszarabb ha a suliba menet vagy a suliba kap el.amikor jo messze a wc 😭😭
2018. ápr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!