Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miert szur meg mindig a...

Miert szur meg mindig a mellkasom?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 5 napja hogy szur. Mellkasom mely levegovetelkor es mozgaskor. Foci edzesen voltam ahol mellkason konyokoltek , utana meg hasra is estem. Estere mar ereztem hogy faj a bordamnal, 2 nap mulva mar nagyon fajt es a hatamba is kisugarzott a fajdalom. 2 napja voltm suegossegin meet mar annyira fajt. Csinaltam rtg-t is. De nem mondtak semmit hogy barmi komoly bajom lenne. Csak annyit hogy bordam zuzodott. De azota sem csillapodott semmit es mostmar enyhe levegovetelkor is neha szurkal. Nyomasra a kulcscsontom alatti bordam faj eleg rendesen. De most megijesztettek hogy lehet legmellem van es menjek vissza orvoshoz. Nem tudom mit tegyek, meet a legmellet eszre vettek vona rtgn ha jol tudom.

#légmell #bordafajdalom
2018. ápr. 9. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha zúzódott a bordád akkor azért fáj. Plusz a levegő is beakadhatott.
2018. ápr. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak köpeny ptxed van vagy csak kicsi a buborék és még a römtgencgép is régi akkor nem veszik észre. Én 8 hónapig sétálgattam így és 7 orvos nem vette észre. Harcolj ki egy ct.vizsgalatotaz mindent kimutat.
2018. ápr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy legalább azt, hogy ne csak belégzésben csináljanak röntgent hanem világítsanak át. Hátha ott látszik ha van valami. Addig meg próbálj feküdni. De az is lehet, hogy csakxalaposan megnyorogattak és a bordafajdalom sugárzik ki. De járj utána mert a légmell veszélyessé válhat.
2018. ápr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!