Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anyám miért nem enged el...

Anyám miért nem enged el orvoshoz?

Figyelt kérdés

Súlyosan megfáztam, köptetőre lenne szükségem meg lázcsillapítóra, és legalább 3-4 nap hogy valamennyire kifeküdjem. de nem, anyám belém töm 10 kiló gyógyszert és mehetsz iskolába.. Mit gondoltok erről?


18/F



2018. ápr. 12. 06:35
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha meg elmerészkedek orvoshoz akkor hatalmas patáliát csap hogy iskolakerülő meg hogy fogok levizsgázni stb..
2018. ápr. 12. 06:37
 2/8 anonim ***** válasza:

Életképtelen.


13 éves koromtól egyedül jártam a dokihoz, ha bajom volt, és úgy éreztem, nem kértem apám engedélyét.

2018. ápr. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elméész és anyád csak mondja a magáét. Mit kell azzal tördni!

Máskép: google hagymatea és hagymás zokni

2018. ápr. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mivel elmúltál 18 nem tudom anyád engedélye miért kell neked bármihez is. Most már magadért felelsz. Ideje önálló döntéseket hozni. Ha úgy érzed elmész az orvoshoz és otthon maradsz. Anyád meg aztccsinál amit akar ő is felnőtt ember. De te döntöd el ő irányítja az életed vagy te?
2018. ápr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyedül el tudok menni az orvoshoz 14 éves koromtól. de anyám mindíg pattog.
2018. ápr. 12. 16:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Talán ha az orra alá dugod a recepteket, majd kevésbé fog pattogni.

Amúgy köptetőt és lázcsillapítót is lehet recept nélkül kapni - ha csak ezeket javasolja a dokid, akkor kérd meg, hogy írja fel egy papírra az ajánlott termékek nevét. Nálunk ez "automatikus", a háziorvosom mindig felírja egy kis papírra a javasolt gyógyszereket és az egyéb utasításokat (pl. hogy "sok folyadék").

Plusz ha az orvos is úgy látja, hogy otthon kellene maradnod pár napig, akkor ír igazolást is, azt is megmutathatod anyádnak, hogy biztos nem viccből írta az orvos...

2018. ápr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Anyád nem fog megváltozni. Ha mindig tőle félsz akkor 40 évesen is ő fogja megmondani mikor menj orvoshoz.
2018. ápr. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sajnos vannak ilyen szülők...

Milyen életképtelen, középiskolába jár, nem tud elköltözni...

Vannak ilyen szülők, akik utána ordibálnak, meg a szavaival élve "kicsinálják az embert"... MINDENRE KÉPESEK, nem számít, hogy alig hiányoztál, inkább betegen jársz be, vagy iskola vagy osztályelső és kitűnő vagy nem számít....

Ha meg hazaküldzek az iskolából, az nagyon jó, mert már az iskolában elkezsi az ordibálást veled....

Az ilyen egyetemen se hagyja abba, 20 éves koromban majdnem kinyírt, mert ő megmomdja csak iskolakerülő vagyok....



VANNAK ILYEN SZÜLŐK. Az ilyennek legkevésbé sem szmáít, hogy lehet komolyabb betegség, hogy rosszul vagy, mert azt ő donti 18 felett is. Az ilyen szülőnek nem számít, hogy esetlegesen amit ő nyafogásnka gondol, mert nem ő érzi, esetlegesen, ritka, de bele is halhat... Meg a legkevésbé sem szmáít, hogy másokat megfertőzöl, vagy később múlik el a betegség. Ja azt meg magasról leszarja, ha elmúltál 18,max. neked megy, aztán beveri ököllel a szádat. Ha titokban veszel gyógyszert, nálunk amiatt is ment, itt legalább gyógyszert megvette.


Egyet tanultam meg, hogy AKÁRMILYEN BETEGEN KI LEHET BÍRNI A. SULIBAN, utólag a betegség semmi ahhoz képest, amit Ott hú on kapsz. Lehet rosszabb, megver, benyugtatóz, iskolakerülőz mindenkinek.


Ha meg annyira elfajul, akkor úgyis összeesel, vagy kihívják a mentőket. Nincs más... Megbántam, hogy egyszer ia elmentem orvoshoz.


Aki azt hiszi, hogy kamu, az nem élte át, azt, amit én. Ráadásul elég sokat is voltam beteg.

2019. dec. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!