Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Campylobacter jejuni betegség...

Campylobacter jejuni betegség elmúlik vagy csak gyógyszer hatására tűnik el teljesen?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 12. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
1 hét plusz antibiotikum. Nekünk két éve volt...
2018. ápr. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én most kezdek kigyógyulni belőle végre, nekem több mint 1 hónapig tartott, a tablettás antibiotikumokat nem bírta a szervezetem, majdnem kiszáradtam a sok hasmenéstől, így a vége kórház lett, ahol kaptam infúziókat, meg vénásan antibiotikumot. Engem az infektológián elhajtottak, hogy ez elmúlik magától, és eszembe se jusson erre antibiotikumot szedni, hát nekem nem múlt el magától... Szóval ne hagyd magad lerázni, 1 hét antibiotikum kúrától senkinek nem lesz baja, ez egy bakteriális fertőzés, így erre sajnos muszáj a gyógyszer.
2018. ápr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!