Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Rossz érzeteim...

Mi lehet ez? Rossz érzeteim vannak.

Figyelt kérdés
(13/f) a bal bimbómban érzek egy "csomót" ami nyomásra érzékenyebb mint volt ez a tünet előtt, kicsit szúrós érzés de nem kellemes egy idő után. Nem veszek észre elváltozást, de viszont a jobb bimbóm alatt egy pár centivel van egy piros pötty, utána is olvasgattam hogy valószínű a rák. Nem nagy csak egy pici piros pötty amit nem tudok kézzel eltávolítani, elkenni ilyenek tehát nem folyamatosan vérzik. A bal alkaromon a könyököm felé valamennyire ma elkezdett összehúzódni a bőr a könyökömtől a csuklómig. A bimbómban kb 1cm-es lehet a csomó. Milyen típusú tünetek jelentkezhetnek ha jóindulatú (nem rákos) és ha rosszindulatú (rákra utaló jel) a csomó?

2018. ápr. 12. 17:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni a végére hogy a férfiak is tapasztalhatták már hogy amikor egy kicsit is fáznak összehúzódik a bimbójuk. Nekem kicsit úgy néz ki és keményebb a tapintása. Mit tegyek?
2018. ápr. 12. 17:02
 2/3 A kérdező kommentje:
És még egy kommentel kiegészíteném mégpedig hogy amikor például iskolában tesiórán futottunk vagy akármikor hosszabb távot akkor a szívem oldalán (bal aki nem lenne olyan fejlett hogy tudná) néha hát.. nem tudom megfogalmazni... olyan mint ha beszorulna a levegő, fáj és ha mély levegőt veszek akkor ez kipattan utána fáj egy fél percig és minden vissza a normális kerékvágásba.
2018. ápr. 12. 17:07
 3/3 anonim válasza:
Haver,te hipochonder vagy,nincsen semmi bajod. Ez egy átlagos hormon miatti csomó,nekem is volt 2x :D a többit ne gondold túl,az is lehet,hogy csak bebeszéled magadnak. Szóval nyugi,és nehogy interneten keress a tünetekre,a "Google doktortól" rosszabb dolog alig van. Én 14vagyok,szintén voltak ilyen állandó félelmeim,de hidd el. 13évesen egészséges vagy. Piece!
2018. ápr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!