Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon megijedtem ez jelethet...

Nagyon megijedtem ez jelethet valami súlyosat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Múlt alkalommal mikor csak úgy piszkáltam a nyakam úgy kezdtem érezni, mintha az egyik oldala alul nagyobb lenne picit mint a másik. Persze ezt nem úgy kell elképzelni hogy nagyon, hiszen látszatra semmi sem tűnik fel. Kb egy hónapja viszont voltam vérképen és semmit sem találtak, abban pedig tsh-t is néztek nekem ami normál érték volt. Köhögésem, rekedtségem nincs, a szemem sincs "kidülledve", menstruációs zavaraim sincsenek. Max annyi hogy fáradékonyabb vagyok mostanában, de picit sok rajtam a stressz. Mást kértem tapintsa meg, ők nem észleltek semmit, bár lehet én jobban megnyomkodtam mint ők. Nem iszom, nem dohányzom 19 éves lány vagyok.

Lehet ez nyirokcsomó vagy valami? Hajlamos vagyok hipochonderkedni bocsánat:D

Köszi a választ!



2018. ápr. 12. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi rosszat nem jelent.
2018. ápr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát nagyon remélem Neked van igazad:D

Egyik osztálytársam, akinek édesanyja pajzsmirigyes/göbös neki/ azt mondta nála egyértelműen kitapintható, nálam viszont nem érzi. Elmondása szerint a nyakban rengeteg ín fut, nyirokcsomót érezhetek, valamint lehet asszemetria akár nyakizmomban is. Mert tapintásra olyan mint az izom tényleg, amit lehet így "mozgatni". Nyelésre feljebb csúszik az a rész. Legjobban talán így tudnám leírni.

2018. ápr. 12. 18:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne.foglalkozz annyit magaddal. Biztos hogy semmi bajod nics
2018. ápr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!