Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyer vagy mi lehet meg?

Aranyer vagy mi lehet meg?

Figyelt kérdés

A huvelyem felett nem sokkal van egy csomo. Nem faj nem verzik semmi. De egyik naprol a masikra szetnyilt a fenekem. Viccen kivul tehat eddig feszesen zart most meg nem es ezert mondig kicsuszik a puki. Nem tudom visszatartani. Foleg ulve. A baj, hogy ulo munkat vegzek. Csinaltam olat, hogy a fenekem kitomtem nedves torlokendovel es akkor szekletes volt. Segitsetek kerlek. Mi bajom lehet? Ez aranyer? Megneheziti az eletem. Mit hasznaljak? Mi az ami a leghamarabb elmulasztja? Mar sportolok is de nem sokkal jobb es mindig felpuffadok. Es meg a leglazabb nadrag is szorit. A gumis is. Kerlek adjatok tanacsot emiatt alakult ki konfliktusom a munkahelyen, mivel magarol kijon es en nem veszem eszre, hogy pukiztam.

22/l



2018. ápr. 15. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem van aranyerem, de nem tapasztaltam hasonlókat. Megérné elmenni dokihoz inkább.
2018. ápr. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valamitől ellazult a záróizmod, keress fel egy dokit sürgősen!
2018. ápr. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. Csak remelem nem kell muteni. Gasztroenterologus foglalkozik ezzel igaz?
2018. ápr. 15. 12:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Proktológus

[link]

2018. ápr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. Hat tartok tole, de el kell mennem. Mar tobb here etek a panaszaim. Viszont erdekes,hogy otthon semmi bajom, szoval lehet valami idegi osszekottetessel kapcsolatos problema.
2018. ápr. 15. 14:05
 6/6 A kérdező kommentje:
*hete ezek
2018. ápr. 15. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!