Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi kell ahhoz, hogy elismertes...

Mi kell ahhoz, hogy elismertessünk egy betegséget nemzetközi szinten? Lehetséges egyáltalán?

Figyelt kérdés

Ezzel a problémával küzdök, több tízezer sorstársammal együtt:

[link]

Sajnos még nem kelezik betegségként, így semmilyen támogatást, kezelést nem kapunk, az orvosok nagyon gyakran nem is hallottak még róla. Kutatások sem nagyon zajlanak, vagy kevés eredménnyel.

Nagyon megnehezíti a mindennapjaimat, ezért szeretnék valamit tenni a javulás érdekében. Ha gyógymód nincs is, legalább valami anyagi támogatás jó lenne, mert állandóan füldugót kell hordanom, ami olyan nekem, mint a gyógyszer, és nem is túl olcsó mulatság. Persze fizetem a tb-t, de én nem kapok cserébe semmit.


2018. ápr. 15. 11:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Kb semmit. Nekem egy kiválasztó szervrendszeri szindrómával élek így. 23 000 Ft egy kezelés. Amikor elkezdtük, hetente kellett járnom. Semmit nem támogatnak belőle. Ráadásul idehaza csak egy helyen kezelik és oda utaznom is kell.

Várni lehet és terjeszteni az információt róla.

2018. ápr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!