Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bipoláris lehetek?

Bipoláris lehetek?

Figyelt kérdés
Most 16 éves vagyok, 10-dikes. Minden 9-ben történt.Az osztálytársaim piszkáltak(még mindig) nem érzem jól magam az osztályba.A múltban járok még mindig 2 éve lassan. Azt hittem hogy jó lesz az új osztály, meg minden! Ahogy teltek az idok (a régi osztály hiányzott akkor meg a régi suli) ekkor kezdodott a depressziom! Elakartam menni már 9. Félévben de nem tudtam. Év végén csúnyan osszevesztunk..Csak nem tudom, hogy gondoltam, hogy 10-be visszamenjek. Úgyan úgy piszkáltak, valahogy nincs közös témánk, ezért nem jövuk ki jól..Ebben a két évbeb senkivel se beszéltem! SENKIVEL! Kinézek az ablakról olyan mintha 8-dik lenne nagyon rossz érzés!!!! Körüllöttem lévő emberek pedig változnak, olyan rossz érzés. Egyszer ilyen egyszer olyan vagyok.. A múltban élek.. Egyszer optimista vagyok egy pesszimista😭 Ez bipoláris zavar?? Amúgy 11-dik be elmegyek egy másik suliba(régi osztálytársakhoz) ha telik az ido, meg jókat nevetunk akkor ez depresszio elmulik vagy ez a bipoláris zavar? A környezet tett ilyenné

2018. ápr. 15. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy. De írd már ki százszor a kérdést. Inkább pszichiátert vagy pszichológust keress fel, a háziorvosod tud ebben segíteni. Bár a keresőszavaidat elnézve, valami defekt lehet a fejedben. Bocsi.
2018. ápr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Télleg akkor nem vagyok az? Hála az égnek! Koszonom jézus krisztus! Meg neked a valaszt! Sokkal konnyebul érzem magam! Akkor tenyleg nem vagyok az??? De még mindig a multban élek!! Meg ilyen hangulatingadozasaim vannak akkor mert egyszer ilyen egyszer olyan. A kornyezet vegett! Remelem amikor elmegyek egy uj iskolaba jol fogom érezni magam! És ezek az érzesek szerinted elmulnak??
2018. ápr. 15. 18:56
 3/4 A kérdező kommentje:
Miért nem irtok???? Irjatok Sos!!
2018. ápr. 15. 19:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Írd ki a kérdésed a mentális egészség csoportba, ott majd segíteni fognak!
2018. ápr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!