Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 380-400-as húgysav (és 100-as...

380-400-as húgysav (és 100-as kreatinin) értéknél már szoktak Milluritet szedni?

Figyelt kérdés

nekem azt mondja a háziorvos h rám bízza, határeset, ahogy akarom, de hogy állítólag gyakran allergiát okoz. ez igaz?

és ha nem szedem, mi lehet?



#húgysav #Millurit
2018. ápr. 18. 09:04
 1/3 szamo77db ***** válasza:
Nekem kővé állt össze a húgysav a vesémben. Kórházba kerültem, ott sikerült "megszülni"! Egyébként felnyúlnak érte és lehúzzák, teljes érzéstelenítésben. De rettenetesen görcsölt több mint egy hétig. A hölgy betegtársak mondták, hogy ekkora fájdalommal egy gyereket meg lehet szülni! De micsoda orvosod van neked, hogy rád bízza a gyógyszer szedésének eldöntését? Kérdezd meg tőle, hogy akkor most mi legyen? És hogy milyen allergiás tüneteid lehetnek a gyógyszertől? Írj már vissza akár priviben is, hogyan alakultak a dolgok, OK?
2018. ápr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

oké de és milyen érték volt az ami már kővé állt össze? na ettől félek én is.

hát allergiára meg azt mondja h a sima kis bőrkiütéstől egészen a gégeödémáig bármi lehet ennél, és ezért parázok.

oké visszaírok ha túlélem :)

2018. ápr. 18. 10:55
 3/3 szamo77db ***** válasza:
Nem tudom, mennyi volt akkoriban a húgysavszintem. A fájdalom akkora, hogy nem tud mással törődni az ember. Különben is tudják majd az orvosok, nővérek!
2018. ápr. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!