Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek állandó fejfájássa...

Szerintetek állandó fejfájással milyen orvoshoz lehet fordulni?

Figyelt kérdés

Heti 3-4 nap migrénes, a többin meg inkább egy nagy nyomás mindenhol. Felállok valahonnan és képes vagyok összerogyni lihegve, de 2 már lépcsőfoktól is lehuppannék a földre és ott maradnék.

A házidokim meg elküldött melegebb éghajlatra, hogy a fejfájásba nem fogok belehalni, ne zaklassam marhaságokkal... Sportoljak többet (ezek előtt rendszeresen megtettem, most már a lépcsők gondolatára is rosszul vagyok, amit odáig meg kéne mászni).


2018. ápr. 21. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
neurologus
2018. ápr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
A diéta kritikus a krónikus betegségek gyógyításában, ha tutira meg akarsz gyógyúlni én a helyedben elhagyném a cukrot, glutén alapú ételeket, tejet és kb 1-2 hónap után észrevennéd a javulást, vagy ha annyira nem zavar, akkor menj orvoshoz ad rá valami gyógyszert, ami elnyomja a tünetet, de nem gyógyítja
2018. ápr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Több nagyvárosban működik fejfájás ambulancia, keress rá a google-ban. Sokféle oka lehet, akár egyszerűbben is kideríthető (vérnyomás probléma, vérszegénység, keringési probléma stb. Legtöbb esetben az ember saját magának is kikísérletezheti a hatásos gyógymódot, ha tudja, hogy mi okozhat egyáltalán fejfájást.
2018. ápr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én három éve szenvedek állandó fejfájással. Végigjártam a vizsgálatokat, szervi okot nem találtak. A krónikus fejfájás szindróma jelenleg kezelhető, de nem gyógyítható. A migrénre van gyógyszer, megelőző is, és olyan is, amit az előjelek megjelenésekor kell bevenni. Én próbáltam háromféle antidepit és egy antiepileptikumot, eredmény nulla. Egyébként vannak a neten fejfájás-fórumok, ott több információt találsz, és írhatsz is.
2018. ápr. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én is ezt mondom, mint az utolsó! Pszichiáterhez küldenek és fel fognak írni egy csomó gyógyszert, ami nemhogy használni nem fog.


Nekem náthától is fàj a fejem, de jobb nem kimondani.

Sajnos Mahyarországon jobb - és szörnyű ezt kimondani -, ha nem mész ilyennel orvoshoz, meg amúgy bármivel sem.

2018. ápr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!